Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  23. Novembris Vārda dienas Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Vēl raksti par tēmu: nodarbības

Mūsdienās ir pieejami ļoti daudzi pasākumi, lai pilnveidotu sevi, attīstītu konkrētas prasmes, iemācītos kaut ko jaunu. Bet kā atrast tieši savējo?

  Lasīt vairāk >>

Runā, ka Koka Zirga gads esot sevišķi veiksmīgs uzņēmējdarbībai, vai Tavos plānos šogad ietilpst izveidot mājas lapu? 

  Lasīt vairāk >>

Uz nodarbību aicinām vecākus, kuru bērni dzimuši pēc 2000.gada. Noderīgu informāciju noteikti uzzinās arī pedagogi un vecvecāki. Tiekamies 25.janvārī, lai vēl labāk iepazītu un izprastu mūsu mazās atvasītes!

  Lasīt vairāk >>

Nodarbības laikā būs iespēja gūt idejas bērna attīstībai noderīgu un vērtīgu lietu izgatavošanai no vienkāršiem, pieejamiem izejmateriāliem.

  Lasīt vairāk >>

Draudzīgā un sievišķīgā gaisotnē, našķojoties ar dažādiem svētku gardumiem, kopā gatavosim katra savu 2013.gada kolāžu.

  Lasīt vairāk >>

Šī kursa laikā iemācīsimies sagatavot attēlus mājas lapas vajadzībām, veidot kolāžas, apsveikumu kartiņas, uzlabot fotogrāfijas, iestrādāt  attēlā tekstu u.c....

  Lasīt vairāk >>

Tu vari Dizaina Laboratorijā izveidot īstu, funkcionālu mājas lapu, kurā stāstīt pasaulei par visu, kas Tev svarīgs: iepazīstināt ar savu uzņēmumu,  produktiem...

  Lasīt vairāk >>

Uz nodarbību aicinām vecākus, kuru bērni dzimuši pēc 2000.gada. Noderīgu informāciju noteikti uzzinās arī pedagogi un vecvecāki. Tiekamies 3.decembrī!

  Lasīt vairāk >>

Ja neizdevās šogad piepildīt savu mērķi, nāc un uzzini, ko vari darīt, lai izdotos jaunajā 2014.gadā! Īpaši iedvesmojoša un motivējoša nodarbība!

  Lasīt vairāk >>

Jogas studija “Kundal” 16.novembrī dāvā dziedinošo gonga relaksāciju SievietesPasaules lasītājām par īpaši draudzīgu cenu- tikai 5 Ls

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv