Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Jūlijs Vārda dienas Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda
Vēl raksti par tēmu: nodarbība

Mūsdienās ir pieejami ļoti daudzi pasākumi, lai pilnveidotu sevi, attīstītu konkrētas prasmes, iemācītos kaut ko jaunu. Bet kā atrast tieši savējo?

  Lasīt vairāk >>

Runā, ka Koka Zirga gads esot sevišķi veiksmīgs uzņēmējdarbībai, vai Tavos plānos šogad ietilpst izveidot mājas lapu? 

  Lasīt vairāk >>

Nodarbības laikā būs iespēja gūt idejas bērna attīstībai noderīgu un vērtīgu lietu izgatavošanai no vienkāršiem, pieejamiem izejmateriāliem.

  Lasīt vairāk >>

Nodarbībā mēs darbosimies praktiski, veiksim vingrinājumus, kas uzlabo sievietes veselību, padara sievieti cēlāku un starojošu...

  Lasīt vairāk >>
11.10.2013.

Iedvesmojoša, interesanta, praktiski noderīga un darboties rosinoša-tā pirmo Montesori nodarbību raksturoja un to sanākušās mammas. Lasi plašāk->

  Lasīt vairāk >>

Seminārā „Nauda Tavā dzīvē. Kurš kuru?” meklēsim atbildes uz mūžseno jautājumu – kur un kāpēc pazūd nauda, un kā atrast resursus tās vairošanai

  Lasīt vairāk >>

Montesori metode ir viens no ceļiem, kā veiksmīgi attīstīt bērna emocionālos, intelektuālos un fiziskos dotumus.Nāc un uzzini,kā pielietot šo metodi mājās!

  Lasīt vairāk >>

Diena,kas veltīta atpūtai, relaksācijai un mācībām- lai apgūtu,kā ar elpošanu nomierināt sevi un līdzsvarot enerģiju.

  Lasīt vairāk >>

Šajā dienā mēs mācīsimies kā noturēt pareizu stāju, kā pareizi stāvēt un sēdēt, kā noturēt pareizu muguras sakārtojumu pozās.

  Lasīt vairāk >>

8.jūnijā visas dienas garumā Mārupē notiks jogas diena 'Atklāj savu dvēseli!'. Jogas nodarbības pie dabas, veģetāras pusdienas, lekcija, sarunas pie tējas!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv