Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Vēl raksti par tēmu: nedēļas horoskops

Šīs nedēļas labā ziņā - darba nedēļas otrajā pusē Merkūrs izies no teju mēnesi ilgušā retrogrāda, mazinot dažādu nebūšanu un komunikācijas šķēršļu klātbūtni. Nedēļas sākumā arī Venēra mainīs savas "mājas", bet nedēļas izskaņā - Marss. 

  Lasīt vairāk >>

Teiksim tā, jāpārlaiž vēl šī nedēļa un tad jau dzīvei vajadzētu sākt krāsoties patīkamākos toņos. Jau nedēļas vidū Saule ieies Aunos, tiesa, dienu vēlāk, ceturtdienā, gaidāms spēcīgs Pilnmēness Svaros, kas nāks ar visai transformējošu enerģiju.

  Lasīt vairāk >>

Pēc pagājušās nedēļas notikumu pārbagātības, šī nedēļa solās būt mierīgāka, pat tāda, kurā grūti sakoncentrēties lieliem un nopietniem darbiem. Un varbūt arī nemaz nevajag...

  Lasīt vairāk >>

Šī tāda enerģētiski pielādēta nedēļa. Iesākumā teju uz visu martu komunikablais Merkūrs kļūs retrogrāds. Trešdienā Jaunmēness Zivīs un nedēļas vidū arī lielākais šī mēneša notikums - revolucionārā Urāna pāreja no Auniem uz Vēršiem, kur tas uzkavēsies turpmākos septiņus gadus. 

  Lasīt vairāk >>

Pēc salīdzinoši piesātinātās aizvadītās nedēļas, šajā valdīs nosacīts miers. Ikviena zīme gan vienā vai otrā dzīves sfērā izjutīs Marsa ietekmi, kā arī Venēras nonākšanu Ūdensvīru zīmē.

  Lasīt vairāk >>

Nedēļu ievadīs Saules nonākšana Zivju zīmē. Katrai zīmei tas nozīmēs zināmu akcentu maiņu tajā, uz ko būs koncentrēta uzmanība. Otrdienā piedzīvosim arī Pilnmēnesi Jaunavās. 

  Lasīt vairāk >>

Laimīgu vēlreiz visiem Jauno gadu - 4. februārī iestāsies ķīniešu Jaunais gads. Kāds tas būs, rādīs laiks, tikmēr mēs piedāvājam ielūkoties, kādu zvaigznes sola šo nedēļu!

  Lasīt vairāk >>

Šai nedāļai būs ļoti jaudīgs sākums - Saulīte ieies Ūdensvīros, Mēnesim plānā savukārt gan Pilnmēness, gan Pilns Mēness aptumsums. 

  Lasīt vairāk >>

Šī būs nedēļa pirms lielā notikumu virpuļa - Ūdensvīru laika sākuma, Pilnā Mēness aptumsuma un Pilnmēness Lauvās. Tāds pamatīga darba laiks profesionālajā vai privātajā dzīvē. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv