Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: mode
18.09.2020.

Šoreiz vēlamies pastāstīt par iepirkšanās platformu BestSecret, kas ir atzīta par vienu no izcilākajām tiešsaistes iepirkšanās vietām Eiropā un kurā vienuviet pieejamas vairāk nekā 3000 starptautiski zināmu modes zīmolu preces.

  Lasīt vairāk >>

Strādāt maz vai tad, kad var un gribas, bet tik un tā pelnīt pietiekami daudz. Domā tāds darbs vēl nav izdomāts? Bet ir!

  Lasīt vairāk >>
29.02.2016.

Aizvadītajā naktī Losandželosā tika aizvadīta 88. ASV Kinoakadēmijas balvu "Oskars" pasniegšanas ceremonija.  

  Lasīt vairāk >>
25.03.2015.

Piedāvājam ieskatu mūsuprāt interesantākajās Latvijas modes zīmolu kolekcijās 2015./2016.gada rudenī/ziemā.

  Lasīt vairāk >>
23.02.2015.

Šogad Oskaru kleitās dominē maigi bēšie un persiku toņi, kā arī klasiskais sarkanais, melnais un zilais. Skaties un vērtē.

  Lasīt vairāk >>
09.01.2015.

Saruna ar modes dizaineru MĀRTIŅU PŪPOLU – izskatīgu vīrieti, kura meditācija ir izšuvumi un mākslinieku, kura radošās idejas neapstājas pie tērpiem.

  Lasīt vairāk >>

Dzimusi Latvijā, tīņa gados pārcēlusies uz Londonu, kur pēc ilgas ārstēšanās pieņēma lēmumu par kājas amputāciju. Nu šo trūkumu viņa pārvērš par efektu.

  Lasīt vairāk >>
06.11.2014.

Ceram, ka ar saviem modes nedēļas apskatiem ļāvām kaut nedaudz sajust dažādo modes dizaineru redzējumu par pavasara/vasara2015 tendencēm. 

  Lasīt vairāk >>
05.11.2014.

Riga Fashion week trešā diena trijos vārdos bija sievišķības triumfa vakars! No ikdienas elegances līdz intīmai pusnakts erotikai. Burvīgi!

  Lasīt vairāk >>
04.11.2014.

Riga Fashion week otrās dienas programma apmeklētājiem piedāvāja konceptuāli atšķirīgas kolekcijas, ar galvenajām iezīmēm no dažādām kultūrām. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv