Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Vēl raksti par tēmu: milti

Pēdējos gados kā īpašs kārums dziedātājas Jolantas Gulbes-Paškevičas mājās top Ziemassvētku kēkss, kas ar savu izteikto smaržu vairo svētku sajūtu.

  Lasīt vairāk >>
21.09.2016.

No rītiem, kad steidzamies un brokastu gatavošanai neatliek daudz laika, gatavo auzu, rīsu vai kama putru. Tas neaizņems daudz laika, un garšīgs dienas iesākums garantēts!

  Lasīt vairāk >>
07.03.2015.

"30 h un mājas rupjmaizīte ir gatava," saka Zane, kura pati mājās uzcepusi rudzu maizīti. 

  Lasīt vairāk >>

Vai var izcept kūku bez olām? Jā, var, un turklāt garšīgu! Lūk, Lauras piedāvātā recepte.

  Lasīt vairāk >>

Ja arī jums mājās vēl aizķērušies ķirbju krājumi, lūk, būs viena ideja, kā tos "noēst". Visu ziemu ik pa brīdim cepu šo gardumu, paldies māsai par recepti!

  Lasīt vairāk >>
16.10.2013.

Hačapuri vai khachapuri ir pasaulē populārs un iecienīts gruzīnu nacionālais ēdiens. Šis savdabīgais siera pīrāgs Gruzijā lielākoties tiek baudīts starp maltītēm.

  Lasīt vairāk >>
08.01.2013.

Miltus, ko pilnvērtīgi var izmantot uzturā iespējams iegūt no dažādām augu sēklām, riekstiem, griķiem, zirņiem.

  Lasīt vairāk >>

Nataša mudina ierasto auzu cepumu vietā izmēģināt ko neparastāku- rudzu cepumus! Šo cepumu recepte ir tik vienkārša, ka būs pa spēkam katram.

  Lasīt vairāk >>

Nataša piedāvā interesantu ideju našķiem - kafijas cepumus.  Šie cepumi ne tikai izskatās, bet arī nedaudz garšo kā kafijas pupiņas - tie ir cieti un kraukšķīgi.

  Lasīt vairāk >>
23.10.2011.

Nataša tikai nesen izmēģināja pati izcept maizi. Un nu viņas ģimenei pašu ceptā maizīte tā iegaršojusies, ka uz veikalu pēc maizes it nemaz negribas iet. Labāk cept pašiem!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv