Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Vēl raksti par tēmu: miers

Parūpēties par savu psihoemocionālo labklājību ir nepieciešams arī pēc eksāmena. Liekas, kas tur tāds īpašs – atpūties un viss! Taču stabilizācija pēc pārdzīvota uztraukuma iestājas pakāpeniski, kamēr neiromediatori un hormoni atgriežas iepriekšējā līmenī.

  Lasīt vairāk >>

No 1. līdz 11.decembrim Latvijā notiks īpaša meditācijas tūre Miers Tevī, Miers Apkārt, lai popularizēt ideju par to, ka miers vispirms sākas ar katru pašu, tikai tad to var dāvāt citiem.

  Lasīt vairāk >>

Laikā, kad mūsu acis pielipušas skatlogiem un veikalu vitrīnām, domājot, ko pirkt Ziemassvētku dāvanās, iespējams, labākais, ko katrs pats varam sev uzdāvināt, ir miers

  Lasīt vairāk >>

Darbs (The Work) ir Keitijas Bairones izveidota metode, kas cilvēkam caur savu domu iztaujāšanu palīdz atrast atbildes jeb, pareizāk sakot, iegūt mieru.

  Lasīt vairāk >>

Lai gan visi zinām, ka labs un kvalitatīvs miegs ir neatņemama stipras veselības sastāvdaļa, ne vienmēr izdodas nogulēt vēlamās 7-9 stundas. 

  Lasīt vairāk >>

Četri galvenie breathwalk ieguvumi - vairāk enerģijas, garastāvokļa kontrole, mainīta garīgā kvalitāte un piederības sajūta - vienmēr ir būtiski personiskai izaugsmei.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv