Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  5. Jūnijs Vārda dienas Igors, Ingvars, Margots
Vēl raksti par tēmu: mellenes

Līdzīgi kā zemenes, arī mellenes vislabāk ēst svaigā veidā, tomēr tās itin labi noder arī dažādu kūku un kūciņu pagatavošanai. Piemēram, mafinu cepšanai. 

  Lasīt vairāk >>

Zanes ugunskristības gatavojot pirmo reizi panna cotta ir izturētas godam, ja reiz gardā itāļu deserta baudītājiem bijusi tikai viena iebilde - deserta ir bijis par maz!

  Lasīt vairāk >>

Atceros, ka bērnībā, kad mežā tika salasītas mellenes, daļa vienmēr tika savārīta ķīselī, kas tika ēst kopā ar klimpām. 

  Lasīt vairāk >>

Ir melleņu laiks un, ja gadās mežā (tirgū :) ) uziet labi daudz šo gardo ogu, iesaku pagatavot šo ievārījumu.

  Lasīt vairāk >>

Grēks būtu ražīgākajā ogu laikā nepagatavot kādu gardu, vasarīgu ogu kūku, vai ne? Mūsu lasītāja Vēsma piedāvā unikālu recepti, ar kuras garšu niansēm vari spēlēties

  Lasīt vairāk >>

Tā kā ne visi esam ēdienu gatavošanas speciālisti vai kulinārijas fanāti, bieži vien apmaldāmies dažādajos „zaptes” nosaukumos. Kas ir marmelāde, kas-džems?

  Lasīt vairāk >>

Var jau šķist – tā jau tikai viena tāda maza odziņa, taču patiesībā ogas ir efektīvas dabīgās vitamīnu „kapsulas”, kas pozitīvi ietekmē mūsu veselību.

  Lasīt vairāk >>

Garda un skaista kūka. Kamēr vēl ir ogas, steidz un pagatavo to arī tu.

  Lasīt vairāk >>
12.07.2011.

Ne velti saka, ka koptas rokas ir mūsu vizītkarte. Vasarā par tām jārūpējas īpaši. Lūk, 5 padomi, ko vērts atcerēties, rūpējoties par savām rokām ogu un dārza darbu sezonas laikā.

  Lasīt vairāk >>

Kas nekaiš vasarā? Tik plaša ogu buķete - vēl ēdam zemenes un baudām ķiršus, un nu ir klāt arī melleņu laiks! Sezonas laikā ieteicams apēst katru dienu vismaz glāzi melleņu. Tavs organisms tev par to pateiks paldies.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv