Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Maijs Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone
Vēl raksti par tēmu: meditācija

Agrāk sievietes saviem ikdienas darbiem piešķīra īpašu sakrālu nozīmi, tie bija kā maģiski rituāli. Tāpēc ģimenes bija harmoniskākas, cilvēki – veselīgāki un laimīgāki. Taču nekas no tā nav neatgriezeniski zaudēts. 

  Lasīt vairāk >>

No 1. līdz 11.decembrim Latvijā notiks īpaša meditācijas tūre Miers Tevī, Miers Apkārt, lai popularizēt ideju par to, ka miers vispirms sākas ar katru pašu, tikai tad to var dāvāt citiem.

  Lasīt vairāk >>

Taidzi kustības ir viegli izpildāmas un rezultāts tiek sasniegts ar dziļu elpošanu, koncentrāciju uz lēnām kustībām, koordināciju un līdzsvara attīstīšanu.

  Lasīt vairāk >>

Laikā, kad mūsu acis pielipušas skatlogiem un veikalu vitrīnām, domājot, ko pirkt Ziemassvētku dāvanās, iespējams, labākais, ko katrs pats varam sev uzdāvināt, ir miers

  Lasīt vairāk >>
29.10.2015.

Viņas piesātinātais, pirmatnēji emocionālais un meistarīgais dziedājums daudziem licis viņu nodēvēt par Vokālo dievieti, Sakrālās sievietes balsi un Zemes balsi.

  Lasīt vairāk >>

Rainis ir teicis, vissvarīgākais veselības uzturēšanā ir griba uz veselību. Arī dziedināšanā griba dara vislielāko. Bez ārsta slimnieks var tapt vesels, bez gribas nevar.

  Lasīt vairāk >>
18.08.2014.

Katrs 'Agni' koncerts ir neatkārtojams vairāk kā 30 dažādu pasaules tautu instrumentu un mūsu planētas šamaņu tradīciju savienojums.

  Lasīt vairāk >>

Ieskats holistiskās terapeites Kerlas Tomas (Kerl Toam) metodē pilnīgas veselības atgūšanai un uzturēšanai.

  Lasīt vairāk >>
30.05.2014.

Katru pirmdienas vakaru Rīgā Ingas vadībā ļausimies meditatīvai tautasdziesmu skandēšanai, izjūtot, kā tās dziedina un iedvesmo.

  Lasīt vairāk >>

Dziedot un paši piedaloties šo dziedniecisko skaņu radīšanā, mēs daudz pamatīgāk attīrām savu iekšējo pasauli un dodam sev iespēju augt garīgi.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv