Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  27. Maijs Vārda dienas Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Vēl raksti par tēmu: mandarīni

Laikā, kad veikalu plaukti vai plūst no mandarīnu kalniem, izmēģināšanas vērta ir šī viegli un ātri pagatavojamā deserta recepte!

  Lasīt vairāk >>

Dienvidu zemēs pilnā sparā rit dažādu citrusaugļu sezona, tādēļ arī mūsu veikalu un tirgu stendos tieši janvārī vērojama šo augļu pārbagātība.

  Lasīt vairāk >>

Pašceptas, dāvinātas, “Laimas”, “Selgas” vai citas piparkūkas, lai arī cik gardas, mēdz uzkavēties saldumu traukā vēl ilgi pēc svētkiem. Inese dalās ar deserta recepti, kas ļaus šos cepumus veiksmīgi notiesāt!

  Lasīt vairāk >>
02.01.2011.

"Pāris dienas nu pārtikšu no salātiem un zupiņām,"- cik daudzas pēc svētkiem esam jau dzirdējušas šo sakām. Piedāvājam recepti garšīgiem un svaigiem mandarīnu salātiem.

  Lasīt vairāk >>

Ilzes ieteiktā recepte - forša ideja Ziemassvētku laikā, ja pēkšņi par savu ierašanos paziņo kādi neparedzēti ciemiņi.

  Lasīt vairāk >>

Vitamīniem bagāta un saulaina dāvana, ko palikt zem eglītes var būt pašas gatavots mandarīnu kompots.

  Lasīt vairāk >>
01.02.2010.

"Šī sulīgā kaklarota tapusi mazliet nostaļģiskā noskaņā pēc Ziemassvētkiem un mandarīniem," pieteikumā rotu darināšanas konkursam raksta Gunita Smiltiņa.

  Lasīt vairāk >>
23.12.2009.

Ziemassvētku aromaterapijas recepte: ziemas vakaros gan ķermenis, gan gars būs neizsakāmi pateicīgs par satikšanos ar šādu brīnummaisījumu!

  Lasīt vairāk >>
Mandarīnu aromāts svētku noskaņā ir neaizvietojams. Tos galvenokārt lieto svaigā veidā, tomēr mandarīnus var izmantot arī dažādu ēdienu un desertu gatavošanā!
  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv