Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  31. Maijs Vārda dienas Alīda, Jūsma
Vēl raksti par tēmu: maltā gaļa
27.07.2016.

Cukīnī, kabači un baklažāni – vasaras ēdienkartes neatņemama sastāvdaļa. Lūk, pildītu baklažānu laiviņu recepte no Sabīnes Uzares-Brēdiķes krājumiem.

  Lasīt vairāk >>
31.10.2014.

Fantastiska recepte! Sieru nevajag žēlot, var pat likt vairāk, nekā paredzēts receptē. Neviena cita lazanja nelīdzinās šai,- tā Natālija. 

  Lasīt vairāk >>
16.08.2013.

Paprika ir ļoti parocīga, lai to pildītu ar kādu pildījumu. Arī Līga ir sagatavojusi savu variantu, kā pagatavot papriku unar ko to pildīt.

  Lasīt vairāk >>
18.07.2013.

Sācies kabaču un cukīnī laiks. Līga konkursam "Mans mīļākais vasaras ēdiens" piesaka kabaču ruletītes.

  Lasīt vairāk >>
09.11.2012.

Kārojas ko garšīgu? Vēlies gan dārzeņus, gan gaļu? Pamēģini pildītu tomātu un, piedevas izvēlies pēc izvēles, šajā gadījumā tiek izmantoti rīsi.

  Lasīt vairāk >>
09.01.2012.

Nezini, ko pagatavot šodien vakariņās? Edīte iesaka pagatavot Cannelloni makaronus pildītus ar gaļu un sieru. Tas tev aizņems mazāk kā stundu laika.

  Lasīt vairāk >>
05.03.2011.

Brīvdienu atļaušanās - lazanja! Retu reizīti jau varam atļauties arī ko kreptīgāku un kalorijām bagātīgāku. Šoreiz piedāvājam recepti, kā pagatavot brīnumgardu lazanju.

  Lasīt vairāk >>
18.01.2011.

Inga konkursa  Mana garšīgā zupas recepte ietvaros iesūtījusi savu frikadeļu zupas receptes variantu. Šī ir ar rīsiem un kausēto sieru.

  Lasīt vairāk >>
12.01.2011.

Viviāna radījusi pati savu tomātu biezzupas recepti, kas garšo gan mājiniekiem, gan draugiem. Te ir viņas versija par meksikāņu zupu. Iesūtīts konkursam Mana garšīgā zupas recepte

  Lasīt vairāk >>
07.05.2010.

Tava ģimene ļoti iecienījusi maltās gaļas mērces, bet tev jau sāk apnikt gatavot vienmēr vienu un to pašu? Piedāvājam likt lietā izdomu un no tiem pašiem produktiem pagatavot citādu mērci!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv