Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Vēl raksti par tēmu: makrobiotika
11.03.2014.

Nolēmām izveidot noderīgu pētījumu - pārskatāmu apkopojumu, kurā salīdzinātas populārākās uztura zinātnes: Klasiskā uztura zinātne, Ājūrvēda, PH diēta un Makrobiotika.

  Lasīt vairāk >>
16.02.2014.

Ja gribam, lai mūsu mīļotais būtu ar dzīvi apmierināts, spējīgs un veselīgs vīrietis, ir rūpīgi jādomā, ko mēs gatavojam viņam vakariņās.

  Lasīt vairāk >>

Atnāc uz semināru un uzzini, ko ēst, ko neēst un kā sabalansēt savu uzturu lai atgūtu veselību, formu un enerģiju. Makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis saistoši un ar praktiskiem piemēriem par to visu pastāstīs.

  Lasīt vairāk >>

SievietesPasaule.lv projekta „Uzplauksti pavasarim!" ietvaros svētdien viesojāmies Jelgavā. Teju 20 pasākuma dalībniecēm makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis novadīja interesantu semināru.

  Lasīt vairāk >>

Vai jūti, ka atsevišķi ēdieni tevi uzmundrina, bet citi - atņem enerģiju? Kāpēc tā notiek, skaidro makrobiotika - austrumu filozofijā balstīts dzīves veids.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv