Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  15. Jūlijs Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Heinriks, Henriks
Vēl raksti par tēmu: makaroni
31.10.2014.

Fantastiska recepte! Sieru nevajag žēlot, var pat likt vairāk, nekā paredzēts receptē. Neviena cita lazanja nelīdzinās šai,- tā Natālija. 

  Lasīt vairāk >>
24.03.2014.

Anna recepšu konkursa ietvaros padalījusies ar savu veģetāro makaronu pagatavošanas recepti. Viņa tos pasniedz kopāar psinātiem un brokoļiem. Zaļi!

  Lasīt vairāk >>
07.03.2014.

Šis ir ēģiptiešu veģetārais ēdiens. To gatavo no divu veidu makaroniem, rīsiem, lēcām un turku zirņiem, pievienojot tomātu mērci un ceptus sīpolus.

  Lasīt vairāk >>
12.02.2013.

SievietesPasaule.lv komanda devās ciemos uz ražotnes veikalu "Grauda spēks", lai iemācītos gatavot makaronus. Skaties video un gatavo kopā ar mums!

  Lasīt vairāk >>
09.01.2012.

Nezini, ko pagatavot šodien vakariņās? Edīte iesaka pagatavot Cannelloni makaronus pildītus ar gaļu un sieru. Tas tev aizņems mazāk kā stundu laika.

  Lasīt vairāk >>
15.08.2011.

Makaroni Natašas mājās ir tas ēdiens, kas tiek gatavots lielākoties tad, kad kaut kas jāpagatavo ātri, garšīgi un sātīgi. Lūk, viņas piedāvātā recepte.

  Lasīt vairāk >>
28.07.2011.

​Karstajās vasaras dienās pusdienās nu nemaz negribas neko siltu, vai ne? Nataša piedāvā ļoti labu un interesantu risinājumu - auksto makaronu salātu recepti.

  Lasīt vairāk >>
05.03.2011.

Brīvdienu atļaušanās - lazanja! Retu reizīti jau varam atļauties arī ko kreptīgāku un kalorijām bagātīgāku. Šoreiz piedāvājam recepti, kā pagatavot brīnumgardu lazanju.

  Lasīt vairāk >>
11.01.2011.

Kreftīgi, bet svaigi - makaronu salāti. Lielisks ēdiens brokastīm, līdzi ņemšanai uz darbu pusdienās, vai gardums, ar ko pacienāt viesus.

  Lasīt vairāk >>
03.02.2010.

Makaronu dārzeņu sacepums ir vienkārši pagatavojams, turklāt tas neaizņems daudz laika - pusstundā būs gatavs aromātisks un garšīgs ēdiens!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv