Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  11. Jūlijs Vārda dienas Leonora, Svens
Vēl raksti par tēmu: maijs

Panākumus gaida tos, kas tos pelnījuši un ir cītīgi strādājuši. Lasi un uzzini, kas maijā gaidāms katrai zīmei.

  Lasīt vairāk >>

Garšīgo un vērtīgo lietu, protams, netrūkst. Bet kas tieši šobrīd būtu nobaudāms?

  Lasīt vairāk >>

Kāds būs pavasara ziedošākais mēnesis -maijs, atkarīgs vien no mums pašām. Taču vadlīnijās un padomos, ko mums sniedz zvaigznes, ir vērts ielūkoties!

  Lasīt vairāk >>
07.05.2010.

Tulkojot no grieķu valodas (rhodon - roze un dendron - koks), rododendrus var saukt par rožu kokiem. Tie pārsteidz ar savu krāšņo ziedēšanu un nepārspējamo daudzveidību, tie ir katra dārza skaistākā rota.

  Lasīt vairāk >>
07.05.2010.

Maija mēnesī aktīvi jāpievēršas zālienam, puķu dobēs arī daudz darba - jāstāda dālijas, gladiolas, jāsēj viengadīgās puķes, jārūpējas par rododendriem. Augļu dārzā jāstāda vīnogas. Skati visus darbus te!

  Lasīt vairāk >>
06.05.2010.

Maijs ir aktīvs mēnesis sakņu dārzā, tik daudz kas jāuzspēj sastādīt! Lasi apkopojumu, kādi darbi maijā veicami augļu un sakņu dārzā, kā arī siltumnīcā.

  Lasīt vairāk >>
03.05.2010.

SievietesPasaule.lv valsts svētkos piedāvā tev pārbaudīt savas un savu ģimenes locekļu zināšanas par Latviju, 4. maiju un mūsu vēsturi.

  Lasīt vairāk >>
01.05.2010.

Daudzām no mums 4. maija notikumi vēl ir spilgtā atmiņā. Bailes, nedrošība, kopības sajūta un pats galvenais - ticība brīvai un neatkarīgai Latvijai. Taču, iespējams, 1.maija nozīmi tik labi neizprotam, tādēļ kopā ar vēsturnieku to skaidrojam

  Lasīt vairāk >>

Ingrīdas stāsts konkursam Tas bija tik romantiski... - Istaba bija piepildīta ar bērnu smiekliem, ziedošo ievu un piparkūku aromāta virpuli, un es klusi  nodomāju pie sevis: "Mazie Ievu Ziemassvētki".

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv