Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  15. Jūlijs Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Heinriks, Henriks
Vēl raksti par tēmu: mīlestība

Franču romāniste, dramaturģe un kinoscenāriju autore Fransuāza Sagāna savos darbos iecienījusi aprakstīt mīlestību, konfliktu starp sabiedrībā pieņemto piedienību un īstām jūtām, sava laika "zelta jaunatnes" dzīves vilinājumu un bailēm no vientulības.

  Lasīt vairāk >>

Kultūras un Izglītības biedrība piedāvā apmeklēt 3 semināru ciklu “Es arī vēlos būt laimīga sieviete”, kas notiks sestdienās - 25.martā, 22.aprīlī un 20.maijā - kultūras centrā “Rīva”, Vīlandes ielā 7 - 5, Rīgā.

  Lasīt vairāk >>

Bērnam vecāku mīlestība un rūpes nav jānopelna, jo tās viņam gluži vienkārši pienākas. Bet, vai beznosacījuma mīlestība ir mīlestība bez noteikumiem?

  Lasīt vairāk >>

Meklējām Valentīndienas noskaņām atbilstošu lasāmvielu. Un atradām. Provokatīvā franču rakstnieka Frederika Beigbedera „Mīlestība ilgst trīs gadus”.

  Lasīt vairāk >>

Tirdzniecības parka Alfa nomnieki apkopojuši savus novērojumus par populārākajām dāvanām šajā pirmssvētku nedēļā. Lūk, kas noskaidrojās!

  Lasīt vairāk >>

Psihologi Lielbritānijā veiktā pētījumā secinājuši – mīlestībai ir 5 fāzes, turklāt katra no tām atstāj citādāku iespaidu uz mūsu veselību un pašsajūtu.

  Lasīt vairāk >>

Atzīmējot uzņēmuma “Jānis Roze” simtgadi, “Jāņa Rozes apgādā” klajā nāk unikāls pasaku krājums “Pasakas par mīlestību.

  Lasīt vairāk >>
07.02.2014.

Sirsniņas, ziedi un šampanietis, - tā ir klasika, kuru 14.februārī – visu mīlētāju dienā – vari papildināt ar vēl citiem pārsteigumiem savai otrajai pusītei. 

  Lasīt vairāk >>

Savu stāstu – par lielo mīlestību, par drosmīgiem lēmumiem un par spēju iet pēc savas laimes par spīti apkārtējo reakcijai, viņa nolēmusi uzticēt jums, lasītājas.

  Lasīt vairāk >>

Šie nav ne noteikumi, ne likumi. Vienkārši svarīgas lietas, kuras nevajadzētu piemirst...

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv