Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  21. Februāris Vārda dienas Ariadne, Eleonora
Vēl raksti par tēmu: mīkla

Gatavās vafeles var sagriezt mazākos gabaliņos. Ziemassvētku laikā esam izmantojuši piparkūku formiņas, lai izveidotu tematiskas formas. Garšas ziņā rezultāts līdzinās veikalā nopērkamajām stropa vafelēm. 

  Lasīt vairāk >>

Bērnībā tie bija īsti svētki, kad mājās tika ceptas vafeles. Māju piepildīja kārdinošā, cukuraini sviestainā smarža, nemaz nerunājot par to, ka vafeļu krāvums saruka acumirklī, vēl neizdzisis. 

  Lasīt vairāk >>

Vai gan ir iespējams atteikties no svaigi ceptas plātsmaizes!? No šīs noteikti ir grūti atteikties! 

  Lasīt vairāk >>
11.12.2017.

Vienkārša recepte pīrāgiem bez gaļas pildījuma. Pateicoties pievienotajām Vidusjūrai raksturīgajām, bet arī latviešu iemīļotām izejvielām un garšaugiem, garša atgādina īstu itāļu picu.

  Lasīt vairāk >>
31.07.2015.

Šis būs ideāls dārza svētku ēdiens un vienkārši tomātu laika must-have,- pavisam vienkārša, viegli pagatavojama, taču vizuāli ļoti efektīga tarte.

  Lasīt vairāk >>

Pati kūkas pagatavošana patiesībā neprasa ļoti daudz laika. Grūtāk ir sagaidīt brīdi, kad varēs to ēst.

  Lasīt vairāk >>

Nataša dalās savā receptē, kā pagatavot medus piparkūku mīklu un izcept no tās gardas, kraukšķīgas piparkūkas.

  Lasīt vairāk >>

Pagatavo pati piparkūku mīklu, izmantojot arī skābo krējumu un cigoriņu kafiju! No šīs mīklas piparkūkas sanāk viegli kraukšķīgas, ar interesantu riekstu garšu.

  Lasīt vairāk >>

Nataša sniedz padomu, kā pašai pagatavot gardu piparkūku mīklu. No tās izceptās piparkūkas sanāk plānas, kraukšķīgas un mutē kūstošas.

  Lasīt vairāk >>

Nataša piedāvā interesantu ideju našķiem - kafijas cepumus.  Šie cepumi ne tikai izskatās, bet arī nedaudz garšo kā kafijas pupiņas - tie ir cieti un kraukšķīgi.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv