Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Vēl raksti par tēmu: mērķi

Vasaras sākumā ir vērtīgi formulēt līdz rudenim sasniedzamos mērķus, bet galvenais censties tos arī piepildīt iecerētajā laikā, jo rudens pienāk ātri...

  Lasīt vairāk >>

Uztver Dzīves līdzsvara riteni kā vēl vienu metodi, kas ļauj paskatīties uz savu dzīvi no malas un palīdz izvirzīt jaunus mērķus!

  Lasīt vairāk >>

Līdzīgi kā katrai no mums ir savs mīļākais ēdiens, kleita, kurpes, tieši tāpat ir arī ar savu mērķu sasniegšanas metodi. Ja tev šajā jomā nav īpaši labi veicies, iespējams, neesi atradusi savu mērķu sasniegšanas metodi! 

  Lasīt vairāk >>

Vai tu zini, kurp Tu dodies? Kas ir tavs galamērķis? Sapnis? Cik ātri iesi? Kas ies kopā ar Tevi? Cik ērtas ir sandales? Vai kaut kur spiež? Berž? Kādi ir Tavi šķēršļi? Kā mainīsies Tava dzīve, sasniedzot sapni?

  Lasīt vairāk >>

Kāpēc citiem izdodas realizēt visu iecerēto, bet tev nē? Vai semināri, kuros tiek solīts iemācīt sasniegt pat šķietami pārdrošus mērķus, patiešām ir derīgi visiem?

  Lasīt vairāk >>
24.11.2015.

Draudzīgā un atbalstošā atmosfērā atskatīsimies uz aizejošo gadu, mācīsimies pareizi izvirzīt mērķus, lai jaunajā gadā tos sasniegtu ātri, viegli un ar prieku.

  Lasīt vairāk >>

Savas dzīves drūmajā brīdī Inta Švaža ar milzu apņēmību ne vien pati piecēlās, bet iedvesmoja arī citas, sarīkojot nometni sava novada dāmām.

  Lasīt vairāk >>

Katru jauno gadu liela daļa cilvēku uzsāk ar apņemšanos sasniegt kādu sen lolotu mērķi. Taču tikai niecīga daļa gada nogalē var justies lepni par tā īstenošanu.

  Lasīt vairāk >>
30.12.2013.

Pavadot veco un iesākot jauno 2014.gadu, uz sarunu aicinām cilvēku, kas palīdzējis savus mērķus apzināties un sasniegt daudzām jo daudzām citām sievietēm.

  Lasīt vairāk >>

Draudzīgā un sievišķīgā gaisotnē, našķojoties ar dažādiem svētku gardumiem, kopā gatavosim katra savu 2013.gada kolāžu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv