Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  21. Janvāris Vārda dienas Agne, Agnese, Agnija
Vēl raksti par tēmu: lieldienas
20.04.2019.

Šodien ļaujies dabas ritumam un mūsu senču gudrībām. Viņi uzskatīja, ka Lieldienu rītā agri jāceļas, lai redzētu, kā saulīte rotājas, un jāmazgājas tekošā ūdenī, kas tek pret sauli. 

  Lasīt vairāk >>
11.04.2017.

Tūlīt, tūlīt svinēsim Lieldienas un uz ēdamgalda godavietā celsim olas. Ko labu tās dara mūsu organismam? Kuras ir labākas un vērtīgākas? Skaidrojam šajā rakstā!

  Lasīt vairāk >>
15.04.2014.

Dentelle Charm radošās meitenes iesaka dažas idejas, kā pašu spēkiem pagatavot lieliskas dekorācijas klājot Lieldienu svētku galdu.

  Lasīt vairāk >>
04.04.2014.

Klājot galdu Lieldienās, smeļamies iedvesmu no pavasara un dabas. Zaļie, dzeltenie toņi ar košākiem akcentiem, noformējumam -dabas materiāli.

  Lasīt vairāk >>

Arī gatavojot Lieldienu tradicionālo saldo ēdienu, var ļauties fantāzijai un uzburt neparastāku garšu buķeti. Lūk, Natašas ideja, kā pagatavot dzelteni saulainu un gaisīgi krēmīgu pashu.

  Lasīt vairāk >>

Vai tu spēj iedomāties, ka no vārītām olām var pagatavot arī trifeles? Nataša to ne vien iedomājās, bet arī realizēja, un iznākums ir garšīgi cepumi!

  Lasīt vairāk >>
29.03.2013.

Olu krāsošana ir tradīcija, bez kuras Lieldienas nav Lieldienas. Pārvērst olas mazos mākslas darbos- šis process patīk visai ģimenei, droši tajā iesaistiet bērnus.

  Lasīt vairāk >>

Recepšu iesūtīšana noslēgusies! SievietesPasaule.lv un virtuves piederumu ražotājs Fiskars aicina – iesaki savu iecienītāko olu ēdiena recepti! 

  Lasīt vairāk >>
28.03.2013.

Ja Tev vēl nav padomā,ko labu sadarīt šajās brīvdienās, mēs Tev piedāvājam Lieldienu brīvdienu pasākumu ceļvedi. Apkopojām interesantākos Lieldienu pasākumus, kas notiks visā Latvijā.

  Lasīt vairāk >>

Viens no garšīgākajiem Lieldienu ēdieniem viennozīmīgi ir pasha. Vēsma Abatniece piedāvā foto pamācību, kā pagatavot izcilu vārīto pashu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv