Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Janvāris Vārda dienas Austris
Vēl raksti par tēmu: lasis
02.05.2020.

Iecienīta uzkoda Rimi Gardēdes Lienes Zemītes mājās ir mazās kartupeļu pankūciņas ar lasi. Pamēģini tās pagatavot arī tu! 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļas nogalē – no 1. līdz 3. martam – Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2019”, kurā lietderīgi pavadīt laiku īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem.

  Lasīt vairāk >>
22.11.2016.

Klāt sildošo zupu laiks. Šī noteikti ir izmēģināšanas vērta. Pietiks 4-5 personām un varbūt vēl pāri paliks, jo zupa ir nudien sātīga. 

  Lasīt vairāk >>

Rīgas Centrālā bibliotēka katra mēneša pēdējā otrdienā plkst. 16:00 aicina uz īpašām literārajām pēcpusdienām, kas veltītas kāda konkrēta autora daiļradei.

  Lasīt vairāk >>
03.01.2015.

Vecgada vakarā ierasti ir ēst zivis. Šajā gadā mūsu mājās tapa divas dažādas krāsnī ceptas zivis – lasis un karpa. Šeit krāsnī ceptā laša recepte.

  Lasīt vairāk >>
20.07.2012.

Ļoti ātri pagatavojams otrais ēdiens. Viegls un košs, tieši laikā, ja negribas ko sātīgu.

  Lasīt vairāk >>

Klubiņš ļauj neapjukt plašajā grāmatu klāstā, motivē lasīt un ļauj apspriest lasīto ar citām.

  Lasīt vairāk >>

Saka, ka acis ir dvēseles spogulis, taču, ja gribi par cilvēku uzzināt itin visu, tev jāskatās uz viņa pēdām! Ielūkosimies nedaudz 'pēdu lasīšanas' gudrībās!

  Lasīt vairāk >>
14.07.2011.

Aizvadīto jūras svētku noskaņās, Līga iesaka pagatavot kādu zivju ēdienu! Kāpēc, lai tas nebūtu lasis, kas sautēts dillēs? Pagatavošana viegla, garša nedaudz neierasta!

  Lasīt vairāk >>
05.01.2011.

Izmēģini pagatavot kārtaino kūku ar laša pildījumu! Un, tici, - šo kūku ēdīs pat tie, kuriem parasti zivis ne visai iet pie sirds.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv