Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  21. Februāris Vārda dienas Ariadne, Eleonora
Vēl raksti par tēmu: laiks

Strādājam no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet vienalga nevaram visu pagūt. Darbam paredzētās stundas šķietami kaut kur izkūp, un nepadarītie darbi sāk iekrāties – šādas situācijas gadījušās lielākai daļai no strādājošajiem, un tas nozīmē, ka uzdarbojušies laika zagļi.

  Lasīt vairāk >>
11.05.2017.

Lai palīdzētu izlemt, kā saturīgi pavadīt brīvdienas, Ondo.lv speciālisti piedāvā 5 idejas izklaidei kopā ar ģimeni. Lasi tālāk un izvēlies nākamo brīvdienu maršrutu!

  Lasīt vairāk >>

Prieks par kopā būšanu rodas no kopīgas atpūtas, radošām un sportiskām aktivitātēm un sarunām, nevis no darbiem, kas, lai gan ir nepieciešami pienākumu apziņai un dažādu prasmju attīstīšanai, tomēr kvalificējās kā pienākums. Visam ir jābūt līdzsvarā.

  Lasīt vairāk >>

Adventes laiku veltījām pārdomām par laiku, lasot divus šķietami atšķirīgus darbus, kas katrs savā veidā tomēr atklāj attieksmi pret mums doto laiku – Tomasa Hillanna Ēriksena “Mirkļa tirānija” un Sesilijas Ahernas “Dāvana”.

  Lasīt vairāk >>
05.11.2014.

"Es tik daudzus gadus biju skrējusi, neatrodot laiku sev..." līdzīgi kā Dace Pecolli varētu teikt daudzi. Kā to mainīt un kā ieraudzīt sevī krāsas?

  Lasīt vairāk >>

Tev jāuzraksta diplomdarbs vai jāizstrādā liels projekts, taču laiks iet, bet vēl neesi tam pat ķērusies klāt.

  Lasīt vairāk >>

Darbu ir vesela jūra un nolaižas rokas, neko negribas pat iesākt darīt, jo nezini, no kura gala ķerties klāt. Vai pazīstama situācija? Šeit 13 padomi efektīvai laika plānošanai.

  Lasīt vairāk >>
29.09.2010.

Skolas balle beigusies, Anci uz mājām pavada Imants, taču meitene spēj domāt tikai par Armandu. Nākamajā rītā skolā sākas baumas par šo savdabīgo mīlas trīsstūri. Ance ir pavisam apjukusi...

  Lasīt vairāk >>
14.09.2010.

"Domāja viņi abi it kā par vienu to pašu. Tikai katrs uzskatīja, ka otrs domā pavisam savādāk. Jā, pie tā var novest vienkārša neizrunāšanās,"- Ances un Armanda attiecībās iestājies pamatīgs apjukums. Kas vainīgs?

  Lasīt vairāk >>

Naktī no sestdienas uz svētdienu Latvijā notiks pāreja uz ziemas laiku. Kā pielāgoties jaunajam ritmam un vieglāk pārdzīvot pulksteņa griešanu?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv