Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  6. Jūlijs Vārda dienas Anrijs, Arkādijs
Vēl raksti par tēmu: krūšu veselība

Kristīne (38 gadi) ir no tām sievietēm, kurām jautāja: „Vai tik jaunām un skaistām tā arī notiek?”. Jā, notiek.

  Lasīt vairāk >>

Sigita dalās savā pieredzē, lai vērstu sieviešu uzmanību kādam svarīgam nosacījumam, kas var ikvienu sievieti pasargāt no krūts vēža - regulārai pašpārbaudei.

  Lasīt vairāk >>

"Kaut kam tādam nav iespējams sagatavoties. Man taču ir vēl tik daudz plānu un darbu, man vēl tik daudz jāceļo, tik daudz jāizdara. Es jutos pilnīgi norakstīta," stāsta Vineta

  Lasīt vairāk >>
04.06.2013.

Lai arī cik ļoti tev patiktu kāds no krūšturu piegriezumiem vai dizainiem, ļoti būtiski ir izvēlēties tieši tev piemērotu modeli. Laba apakšveļa ir tā, kuru tu nejūti, nekas nespiež, negrauž, nav saspiests un nekrīt laukā.

  Lasīt vairāk >>
03.06.2013.

Modes dizaineri un apģērbu ražotāji ik dienas rada arvien jaunus krūšturu modeļus, kuru mērķis ir izcelt sievietes dabisko krūšu skaistumu, nomaskēt nepilnības un ļaut viņai brīvi justies jebkurā apģērbā.

  Lasīt vairāk >>

Nupat ir sākusies kampaņa „Es iešu” krūts vēža saslimstības mazināšanai Latvijā.

  Lasīt vairāk >>

Krūts vēzis Latvijā ir izplatītākā onkoloģiskā saslimšana sievietēm - ar to var saslimt katra devītā sieviete. Neskatoties uz to, ka savlaicīgi atklāts krūts vēzis ir veiksmīgi ārstējams, pie mums mirstības īpatsvars ir ļoti augsts. Tādēļ - pārbaudies!

  Lasīt vairāk >>

„Jums ir krūts vēzis”- šie noteikti nav tie vārdi, kurus sieviete būtu jelkad sapņojusi vai vēlējusies dzirdēt. Tomēr realitāte nav iepriecinoša, jo katru gadu aptuveni 1000 sievietes izdzird šos vārdus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv