Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  15. Jūlijs Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Heinriks, Henriks
Vēl raksti par tēmu: krēms

Sarkanbaltsarkanās krāsas šogad ir modē. Īpaši, Latvijā. Šeit viena ideja, kā vari pagatavot desertu Latvijas karoga krāsās. 

  Lasīt vairāk >>

It kā vecais, labais rolbiskvīts, tomēr atsvaidzinošā citronu nots piedod šim gardumam jaunu garšu dimensiju.

  Lasīt vairāk >>
21.01.2018.

No svētku laika krājumiem vēl aizķērusies šī recepte. Ēdiena pagatavošanai gan būs nepieciešams nedaudz vairāk laika un prasmju, taču pacietība sniegs gandarījumu.

  Lasīt vairāk >>
02.11.2017.

Savas formulas dēļ "Sudocrem" ir piemērots ādas kopšanai kā pieaugušajiem, tā arī zīdaiņiem, saskaroties ar visdažādākajām sūdzībām. Par to dzīvē pārliecinājās arī piecas mūsu lasītājas un viņu ģimenes.

  Lasīt vairāk >>

Šī bezglutēna tarte būs rudenīga garšu kārpiņu lutināšana ikvienam, pārliecināts Rimi gardēdis Normunds Baranovskis.

  Lasīt vairāk >>

Pirms kāda laika aicinājām pieteikties jaunās māmiņas vai cilvēkus, kuru aprūpē ir seniori vai cilvēki ar invaliditāti, lai iegūtu savā lietošanā “Sudocrem” krēmu un pārliecinātos par tā efektivitāti.

  Lasīt vairāk >>

Mūsu jaunākajā testā piedāvājam izmēģināt un novērtēt "Sudocrem" krēmu, kas ir vienkāršs un efektīvs palīgs autiņu radīta ādas apsārtuma vai iekaisuma mazināšanai, kā arī sastopoties ar arī citām ādas problēmām.

  Lasīt vairāk >>
31.05.2017.

Vienkārši, visiem pieejami produkti, svaiga garša, oriģināls pasniegšanas veids,- tā varētu raksturot pildīto ķirštomātiņu uzkodu, ko mums iesūtījusi lasītāja Inese.

  Lasīt vairāk >>
19.01.2014.

Vairākām SievietesPasaules lasītājām bija tā iespēja izmēģināt šī zīmola produkciju pieaugušajiem un bērniem. Lūk, viņu atsauksmes.

  Lasīt vairāk >>

Izdzirdot par SebaMed filozofiju un centieniem ādai atgriezt dabisko pH 5.5 līmeni, daudzas vēlējās izmēģināt kādu no šī zīmola līdzekļiem un pārbaudīt tos dzīvē.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv