Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  23. Februāris Vārda dienas Almants, Haralds
Vēl raksti par tēmu: krāsas

Sveces ir lielisks interjera dekors, kas palīdz radīt vajadzīgo atmosfēru telpā, taču tās ir arī maģisks instruments, ar kura palīdzību enerģētiski attīrīt vidi ap mums.

  Lasīt vairāk >>
21.01.2015.

Pantone par 2015.gada krāsu nosaucis Marsala toni, savukārt AkzoNobel par vadošo nosaucis dzīvespriecīgo un harmonizējošo kapara oranžo.

  Lasīt vairāk >>

Krāsas tiek izmantotas kā pamats daudzām teorijām. Tās ietekmē tavas istabas enerģiju, tavu noskaņojumu un uzvedību.

  Lasīt vairāk >>
08.05.2013.

Evija par konkursu uzzināja divas dienas pēc tam, kad krēsli bija uzlaboti, tāpēc šoreiz iztiekam bez foto ar krēsliem pirms pārvērtībām.

  Lasīt vairāk >>

Vai esi radījusi vai grasies radīt kādu interesantu lietu, kas ļaus kādai vecai un it kā nederīgai lietai, sākt jaunu dzīvi? Piesaki to konkursam un laimē vērtīgas balvas!

  Lasīt vairāk >>
21.09.2011.

Piedāvājam ieskatu krāsu un tekstīliju modes tendencēs šai rudens/ziemas sezonai. Ir laiks ne tikai atšķirties un būt košai, bet arī mirdzēt! Aplūko fotogaleriju un smelies iedvesmu!

  Lasīt vairāk >>

"Kādas krāsas piestāvētu man, ja man ir izteikti zilas acis, melni mati, vaigu kauli un bāla āda? Kādi ir tie toņi īsumā, kādi man būtu piemērotākie?" - SievietesPasaulei jautā Sjū. Atbildi sniedz stiliste Barbara Brodele.

  Lasīt vairāk >>
27.09.2010.

Patlaban ārā varam priecāties par to, cik skaists ir rudens un cik ļoti gribētos šo skaistumu iemūžināt! Un kāpēc gan to nedarīt!? Taču, kā nobildēt rudeni pēc iespējas skaistāk?

  Lasīt vairāk >>

Izvēloties dažādu krāsu dārzeņus, ko ceļam galdā, un apģērbu, ko velkam mugurā, mēs neapzināti iedarbojamies uz mūsu veselības stāvokli. Uzzini, kāda ir krāsu iedarbība un kura ir tava krāsa.

  Lasīt vairāk >>
22.02.2010.

Tuvojoties pavasarim, rodas vēlme arī mājoklī ienest svaigas pārmaiņas. Un kāpēc gan nesākt ar tapetēm? Iedvesmai neliels ieskats krāšņajās tapešu kolekcijās, ko radījis atzītais vācu mākslinieks Larss Kontcens.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv