Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  28. Marts Vārda dienas Ginta, Gunda, Gunta
Vēl raksti par tēmu: kosmētika
08.06.2017.

Termini “aptiekas”, “ārstnieciskā”, “dermatoloģiskā”, “farmaceitiskā” kosmētika bieži tiek lietoti kā sinonīmi kosmētikai, kas ir paredzēta īpašai ādas kopšanai un patoloģiska ādas stāvokļa korekcijai. 

  Lasīt vairāk >>
06.11.2016.

Kosmētikas veikalu plaukti pārpildīti ar produktiem greznā iepakojumā. Preču reklāma medijos sola brīnumus ādas atjaunošanā. Kā pircējam izvēlēties, uz ko paļauties, kā iegādāties vispiemērotāko produktu milzīgajā preču klāstā?

  Lasīt vairāk >>
26.04.2016.

Vairāku video sērijā viegli uztveramā veidā stāstīsim par sejas ādas tipiem, to kopšanas pamatiem un dienas grima veidošanu. Sākam ar pašiem pamatiem!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Dāvanā kosmētikas komplekts, ko veido zeltīta acu un sejas ēnu palete un pūdera pērlītes perfektam, maigam un dabiskam vasaras make-up. 

  Lasīt vairāk >>
01.12.2014.

Kosmētikas līdzekļiem dažkārt aiz krāsainajām reklāmas etiķetēm ir grūti pamanīt ražotāja atstāto vēstījumu. Šķetinām tur atstāto simbolu noslēpumu.

  Lasīt vairāk >>
06.08.2014.

Kašmira izstrādājumi, nagu lakas, acu maskas, matu kopšanas līdzekļi un pat apakšveļa ir vien daži no piemēriem, ko mūsdienu sieviete uzglabā ledusskapī to kvalitātes uzturēšanai.

  Lasīt vairāk >>

SievietesPasaule nolēma izmēģināt jauno ARTISTRY IDEAL RADIANCE sejas ādas kopšanas sistēmu, kas radīta, lai padarītu ādu starojošāku. 

  Lasīt vairāk >>
26.06.2014.

Ir uzskats, ka abi dzimumi var lietot teju vienādu kosmētiku. Tomēr speciālisti atzīst, ka vīriešu un sieviešu kosmētikas līdzekļi atšķiras gana būtiski.

  Lasīt vairāk >>
13.01.2014.

Vienmēr pārliecinies, ka redzi, kā produkts izskatās dabiskā apgaismojumā pirms to iegādājies, citādi, atnākot mājās, var gadīties vilšanās.

  Lasīt vairāk >>

Ikvienai sievietei mājās ir kādi kosmētikas līdzekļi un piederumi. Vai tu zini, kā tos pareizi uzglabāt?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv