Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Maijs Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone
Vēl raksti par tēmu: komēdija
06.09.2017.

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim? Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Par to jaunajā izrādē!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Vēlamies dāvāt iespēju kādai no jums apmeklēt šo izrādi Ādažos vai Rīgā, tāpēc izsludinām ekspreskonkursu – dueli starp Ādažiem un Rīgu.

  Lasīt vairāk >>
17.04.2015.

Režisors Dž.Dž.Džilindžers iestudē Reja Kūnija un Maikla Kūnija reāli smieklīgu komēdiju „Reāli sliktie puiši”. Tās pirmizrāde paredzēta 15.maijā.

  Lasīt vairāk >>
06.03.2012.

16. martā pirmizrādi piedzīvos lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna iestudētā Blaumaņa komēdija

  Lasīt vairāk >>

Intuīcijas spēle „2012” pierādīja, ka intuīcija ne vienmēr mūs ved pareizajā virzienā, jo tikai retajai izdevās pilnīgi precīzi noteikt, kurš no jaunās komēdijas „Divi tūkstoši divpadsmitais” personāžiem, ir kurš.

  Lasīt vairāk >>
05.01.2011.

21.janvārī Dailes teātrī notiks 2011.gada pirmā jauniestudējuma pirmizrāde - Reja Kūnija un Džona Čepmena komēdija „Ar vīru nav viegli", ko iestudē Dž.Dž.Džilindžers.

  Lasīt vairāk >>
20.10.2010.

VIDEO: 22. oktobrī uz Latvijas kinoekrāniem sāk izrādīt komēdiju RED aģenti: atvaļināti un sevišķi bīstami. Lomās- Brūss Villis, Morgans Frīmans, Džons Malkovičs, Helēna Mirena u.c.

  Lasīt vairāk >>
23.07.2010.

Konkurss par šīs vasaras brīvdas komēdiju „Tas trakais Bellacord šovs", kas savu pirmizrādi piedzīvos šovakar, 23.jūlijā Saulkrastos un līdz augusta beigām apceļos deviņas Latvijas pilsētas, noslēdzies.

  Lasīt vairāk >>
15.07.2010.

Jau rakstījām par brīvdabas komēdiju „Tas trakais Bellacord šovs", kas šovasar viesosies 9 Latvijas pilsētas. Piedāvājam iespēju arī Tev iegūt ielūgumus uz šo muzikāli humoristisko izrādi!

  Lasīt vairāk >>
14.07.2010.

Turpinām sadarbībā ar kinoteātri "Cinamon" aizsākto tradīciju ik mēnesi apbalvot labāko kino recenziju autorus jeb "tautas kino kritiķus". Šoreiz paziņojam jūnija labāko recenziju autorus!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv