Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  7. Aprīlis Vārda dienas Helmuts, Zina, Zinaīda
Vēl raksti par tēmu: kinoterapija

Mēs saspringti lūkojamies ekrānā,kur mūzika kāpina spriedzi līdz...baisākajā brīdī aizspiežam ausis un acis un pieķeram sevi pie domas-kādēļ mēs vispār skatāmies tās briesmas?

  Lasīt vairāk >>

Apzinoties, ka reti kura no mums ir gatava uz vairākām dienām atstāt māju, ģimeni un ikdienas pienākumus, lai veltītu laiku tikai sev, dzima ideja par vienas dienas nometni.

  Lasīt vairāk >>

Ja tev ir neatbildēti jautājumi par attiecībām ar sevi, viņu vai citiem...piešķir sev brīvu vakaru, lai piestātu „Labo Domu Pieturā”, kurā šoreiz darba instruments būs kino!

  Lasīt vairāk >>

Ja tev ir neatbildēti jautājumi par attiecībām ar sevi, viņu vai citiem, piešķir sev brīvu vakaru, lai dotos uz nodarbību, kurā šoreiz darba instruments būs kino

  Lasīt vairāk >>

16.jūnijā esat mīļi aicinātas uz pirms Jāņu vakarēšanu, kuras laikā visas kopā skatīsimies kādas īpašas filmas fragmentus, našķosimies ar Jāņu sieru, un pats galvenais - uz savas ādas izbaudīsim, kas ir kino terapija.

  Lasīt vairāk >>

Kas ir kinoterapija un kā tā Tev var palīdzēt? To uzzināt vari jau šīs piektdienas vakarā kinoterapijas nodarbībā. Pavadīsim jauku vakaru, skatoties filmas un izzinot sevi.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv