Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Janvāris Vārda dienas Austris
Vēl raksti par tēmu: kāzas
30.07.2018.

Laiks posties uz kāzām? Ar vakarkleitas izvēli nedrīkst nošaut greizi! Kaut arī galveno lomu visas dienas garumā spēlēs līgava, uzmanība tiks pievērsta arī viešņām.

  Lasīt vairāk >>
30.05.2018.

Kāzas ir viens no skaistākajiem notikumiem ikviena cilvēka dzīvē, kas atmiņā paliek ne tikai jaunajam pārim, bet arī kāzu viesiem. Ir pierasts, ka kāzu organizēšanas izmaksas sasniedz ne tikai vairākus simtus..

  Lasīt vairāk >>
31.10.2017.

Precētus cilvēkus itin viegli var atpazīt pēc zelta gredzena pirkstā. Bet kāpēc tieši šāds laulības apliecinājums? Lasi tālāk un uzzini par laulības gredzenu vēsturi un lomu, kādu tajā ieņem zelta gredzeni! 

  Lasīt vairāk >>
17.04.2015.

Kura gan pasēdēšana draugu vai radu lokā ir iedomājama bez kādas uzkodas. Šeit ideja uzkodai jeb tapām Spānijas noskaņās. 

  Lasīt vairāk >>
09.11.2014.

Šī recepte būs lielisks papildinājums svētku galdam, piešķirot tam mūsdienīgi latvisku garšu. Iesaka pavārs Raimonds Zommers.

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Konkursā aicinām piedalīties pārus, kas gatavojas savām kāzām un meklē iedvesmojošas idejas, kā padarīt savu laulību dienu neaizmirstamu.

  Lasīt vairāk >>

Esam apkopojuši vērtējumus par jūsu pieteiktajiem ideālajiem vecmeitu ballīšu scenārijiem un paziņojam lielisko balvu ieguvējas! 

  Lasīt vairāk >>
29.04.2013.

Pēdējos gados arvien biežāk dzirdēts par topošās sieviņas apdāvināšanu pirmskāzu ballītes laikā. Apkopojām dāvanu idejas, kas varētu iepriecināt līgaviņu. 

  Lasīt vairāk >>

Interesantāko scenāriju autorēm lieliskas dāvanas no fotostudijas Studio Imagine un Davanuserviss.lv!

  Lasīt vairāk >>

Ja esi līgava un plāno kāzas rīkot šogad vai arī ja esi aicināta kļūt par vedējmāti draudzenes  kāzās, nāc un gūsti iedvesmu brīnišķīgas dienas radīšanai!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv