Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  6. Jūlijs Vārda dienas Anrijs, Arkādijs
Vēl raksti par tēmu: kāposti
04.06.2017.

Šī recepte savulaik tapa apstākļos, kad "mājās nekā nav" un no dažādajiem produktu pārpalikumiem ir jāpagatavo visiem tīkama maltīte. Tiesa, salāti pēc tam ir vairākkārt gatavoti un vienmēr izdodas lieliski. 

  Lasīt vairāk >>

Rudens ražas laiks nav iedomājams arī bez kāpostu skābēšanas un marinēšanas. Šeit recepte, kā pagatavot marinētus kāpostus.

  Lasīt vairāk >>
25.03.2014.

Šie gaiši sārtie salāti ir īsts vitamīnu kokteilis, tie ir veselīgi un atspirdzinoši. Sastāvdaļas ir ikdienišķas, atrodamas pagrabā un/vai nopērkamas jebkurā lielveikalā.

  Lasīt vairāk >>

Decembra garšīgākie labumi ir arī tie, kurus ceļam galdā Ziemassvētkos. Uzzini par tiem ko vairāk.

  Lasīt vairāk >>

Ne tikai gurķus var marinēt, marinēt var arī kāpostus! Lūk, Nataša piedāvā savu variantu marinētu kāpostu salātiņiem. Iesūtīts konkursam 'Gatavojam krājumus ziemai'

  Lasīt vairāk >>

Ina konkursa Gatavojam krājumus ziemai! ietvaros iesūtījusi interesantu recepti - kāpostu salātus ziemai. Izmēģini arī tu šādi pagatavot kāpostus!

  Lasīt vairāk >>

"Šādi kāpostus pirmo reizi pagaršoju pie krustmātes un nu esmu iesākusi pagatavot katru gadu arī savai ģimenei. Pamēģiniet arī jūs!" savdabīgu recepti konkursam "Gatavojam krājumus ziemai!" iesūtījusi Anna.

  Lasīt vairāk >>
09.01.2010.

Šādi pagatavoti un burciņās salikti salāti ledusskapī var stāvēt nedēļu. Lieliska piedeva kartupeļiem, rīsiem un citiem pamatēdieniem!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv