Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  9. Augusts Vārda dienas Genoveva, Madara
Vēl raksti par tēmu: jaunais gads

Vārdu “kaza” esam iemanījušies lietot kā nekaitīgu lamuvārdu, domājot par straujām, neprognozējamām un riebīgām sievietēm. Vai tāds būs arī koka Kazas gads?

  Lasīt vairāk >>

Ražas un nopelnu laiks, karmas gads. Vari saņemt visu, kas sastrādāts iepriekšējos septiņos gados, īpaši, 2011.gadā. Tiks samaksāti rēķini par labo un slikto.

  Lasīt vairāk >>

Ko Zirgs mums atvedīs - par ko varēsim priecāties un kurās jomās mums jābūt īpaši piesardzīgiem? SievietesPasaule.lv ielūkojās Austrālijas ķīnieša, Fen šui eksperta Edgar Lok Tin Yung paredzējumos.

  Lasīt vairāk >>

Izrādās, katram gadam ir savs cipars, un 2014.gadam tas būs 7. Ko tas nozīmē un kādu ietekmi uz mums atstās, skaidro numeroloģe Līga Bērziņa.

  Lasīt vairāk >>

Draudzīgā un sievišķīgā gaisotnē, našķojoties ar dažādiem svētku gardumiem, kopā gatavosim katra savu 2013.gada kolāžu.

  Lasīt vairāk >>

Gada laikā ir gājis raibi - daudz interesanti raksti, dažādas tēmas, jaunas rubrikas, lasītāju slejas. Palūkosim, kuri tad bijuši 2012. gada lasītākie materiāli.

  Lasīt vairāk >>
28.12.2012.

Atnes laimi un veiksmi vai noskaidro - kāds tad būs tavs jaunais gads. Interesanti rituāli un paradumi, ko vari izmantot.

  Lasīt vairāk >>

Greizirdība turpinās un Gunita vēl joprojām nesaprot, kāpēc Maikls un Ādams viens par otru tik slikti izsakās.

  Lasīt vairāk >>

Mīlīgs kā no bērnu multfilmas vai liesmu spļāvējs nevaldāmais? Kāds būs 2012.gada valdošais dzīvnieks - Ūdens Pūķis? Ielūkojāmies Fen šui eksperta Edgar Lok Tin Yung paredzējumos.

  Lasīt vairāk >>

Lai nebūtu tikai jāmin un jāzīlē, piedāvājam jums jau zināmos 2012.gada svarīgākos pieturas punktus – gan par lietām, kas skars mūsu naudas makus, gan Jaunā gada gaidītākajiem un nozīmīgākajiem notikumiem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv