Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  30. Oktobris Vārda dienas Adīna, Nadīna, Ulla
Vēl raksti par tēmu: izrāde
06.09.2017.

Kā tas ir, būt īstam vecim un īstam vīrietim? Šķiet, mūsdienās būt vīrietim ir krietni vienkāršāk nekā agrāk, bet no otras puses tas ir pilnīgi pretēji. Par to jaunajā izrādē!

  Lasīt vairāk >>

Ikvienai no jums bija iespēja laimēt ielūgumus uz tuvākajām "Trauki" izrādēm Dirty Deal Teatro. Lūk, atbildes, kuras no jums gaidījām, un, protams, uzvarētāju vārdi!

  Lasīt vairāk >>

Atbilžu iesūtīšana noslēgusies. Ja vēlies laimēt ielūgumu divām personām uz Dirty Deal Teatro 13. vai 30.aprīļa izrādi 'Trauki', atbildi uz šiem trīs jautājumiem

  Lasīt vairāk >>
19.11.2014.

Esi kaut reiz kādam devis kukuli vai izteicis pateicību? Dakterim, policistam, mīļākajam, radam vai priekšniekam? Torte, konfekšu kaste, piecītis, rožu klēpis...

  Lasīt vairāk >>
12.11.2014.

Mūsdienu sabiedrībā sievietei ir iespēja pildīt dažādas lomas. Taču kurā brīdī iespēja kļūst par pienākumu? Un cik lielā mērā sievietes rīcību nosaka viņa pati?

  Lasīt vairāk >>

Tev ir iespēja laimēt 2 ielūgumus uz Dirty Deal Teatro izrādi "Nobiedē mani!" šo svētdien, 24. novembrī plkst. 19:00.

  Lasīt vairāk >>

Jau šajā sestdienā Rīgā, Kongresu namā notiks divas brīnumainā ziepju burbuļu un specefektu šova Bubblelandia izrādes. Paziņojam biļešu ieguvēju.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Izrāde patiks kā lieliem, tā maziem. Skatītāji būs daļa no Burbuļzemes un izrādes aktieri - triku meistari, būs daļa no skatītājiem.

  Lasīt vairāk >>
20.09.2013.

Bubblelandia ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat - mūsos pašos. 

  Lasīt vairāk >>

Gluži kā izrāde, arī šis konkurss bija humorīgs, liekot radoši pieiet atbilžu meklēšanai.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv