Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  12. Augusts Vārda dienas Klāra, Vizma
Vēl raksti par tēmu: infekcija

Jau sen ir mainījušies spēles noteikumi –šobrīd C hepatīts skar ne tikai sociāli nelabvēlīgās personas un riska grupas profesiju pārstāvjus, bet ikvienu

  Lasīt vairāk >>

„Cik nepatīkami...”- kārtējo reizi mutē ieperinājies riebīgais stomatīts vai uz lūpas nobriedusi dedzinoša aukstumpumpa. Laiks palūkot, kā šo kaišu rašanos skaidro ezotēriķi.

  Lasīt vairāk >>
07.11.2011.

Lai arī ārsti apgalvo, ka nejaukajai vēdera gripai jeb rota vīrusam, nav sezonāla rakstura, tomēr vecākus par to dzird runājam biežāk tieši rudeņos un pavasaros. Kā pasargāt savu mazuli?

  Lasīt vairāk >>

Masalu vīruss pašreiz diezgan plaši cirkulē Eiropā, īpaši plaši tas uzliesmojis Francijā. Vai tur esošā masalu epidemija var skart arī mūs? Un kā sevi vislabāk pasargāt?

  Lasīt vairāk >>

Pārvaldnieks pie mājas izlicis paziņojumu, ka Rīgā vērojams leģionāru slimības uzliesmojums, tāpēc, lietojot ūdeni, jāievēro piesardzība. Kas tā leģionāru slimība ir un kā no tās izvairīties?

  Lasīt vairāk >>

Latvijas Infektoloģijas centrā laboratoriski apstiprināts pēdējo gadu laikā pirmais saslimšanas gadījums ar masalām. Masalu vīruss pašreiz plaši cirkulē Eiropā, un var kļūt par problēmu arī Latvijā.

  Lasīt vairāk >>

Esi piesardzīga - šogad sparīgāk sākusi uzglūnēt difterija. Latvijas Infektoloģijas centrs ziņojis, ka šogad konstatēti jau vairāki saslimšanas gadījumi ar difteriju.

  Lasīt vairāk >>
19.05.2011.

Līdz ar biežāku vecāku atteikšanos vakcinēt bērnus, parādījusies arī tendence atgriezties slimībām, ar kurām bērni līdz šim vairs neslimoja vai izslimoja tās vieglākās formās.

  Lasīt vairāk >>

Arvien biežāk no netradicionālās medicīnas piekritējiem izskan aicinājumi atteikties no vakcīnām. Tādēļ nolēmām noskaidrot, kāda varētu būt pasaule, ja tajā nebūtu vakcīnu?

  Lasīt vairāk >>
30.03.2011.

Salīdzinot ar pagājušā gada pirmajiem diviem mēnešiem šogad rotavīrusa saslimšanas gadījumu skaits pieaudzis par vairāk nekā 300%, ziņo Bērnu klīniskās universitātes slimnīca.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv