Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  13. Augusts Vārda dienas Elvīra, Velga
Vēl raksti par tēmu: ievārījums

Tādos gados kā šis, kad piemājas dārzos ķiršu koki bagātīgi ražoun ir jāsāk domāt, kā tos ieziemot. Visvienkāršākais variants ir ogas vienkārši sasaldēt, bet nevajag aizmirst arī par ķiršu kompota un ķiršu ievārījuma gatavošanu.

  Lasīt vairāk >>

Tautas medicīna pavasaros iesaka ēst upeņu pumpurus, vasarās ogas, bet rudeņos un ziemās lietot upeņu lapu tēju un upeņu karstos dzērienus, kam noderēs šī zapte. 

  Lasīt vairāk >>

Dārzs piebiris ar plūmēm. Lai ogas neaizietu bojā, meklēju veidus, kā tās pārstrādāt. Šis marmelādīgais džems ir viens no risinājumiem!

  Lasīt vairāk >>

Šodien daudzu ievārījumu vārīšanu aizstājusi svaigu ogu saldēšana. Arī avenes, protams, var saldēt, tomēr īstu aveņu ievārījumu nekas nevar aizstāt.

  Lasīt vairāk >>

Ir melleņu laiks un, ja gadās mežā (tirgū :) ) uziet labi daudz šo gardo ogu, iesaku pagatavot šo ievārījumu.

  Lasīt vairāk >>

Klasiskā recepte ir - kilograms ogu un kilograms cukura, taču nu jau mūsdienās veikalu plauktos ir pieejami īpaši ievārījumu cukuri, ko var likt uz pusi vai pat vēl krietni mazāk.

  Lasīt vairāk >>

Tas tik lieliski noder rolbiskvītu vai citu biskvīta kūku gatavošanā, lieliski sader ar dažādiem gaļas ēdieniem un, jo īpaši, ar ceptām asins desām!

  Lasīt vairāk >>
28.11.2013.

Ievārījums - jā, garšīgs uzlikts vienkārši uz maizes, pievienots putrai vai pankūkām. Tomēr to var izmantot vēl tik daudz un dažādos veidos! 

  Lasīt vairāk >>

Tikai katrs piektais pieturas pie tradicionālām un pārbaudītām vērtībām un ar receptēm neeksperimentē, taču pārējie ļauj vaļu fantāzijai.

  Lasīt vairāk >>

Tā kā ne visi esam ēdienu gatavošanas speciālisti vai kulinārijas fanāti, bieži vien apmaldāmies dažādajos „zaptes” nosaukumos. Kas ir marmelāde, kas-džems?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv