Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  1. Aprīlis Vārda dienas Dagne, Dagnis
Vēl raksti par tēmu: iedvesma

Ir tapis unikāls Latvijas aktīvajām sievietēm veltīts teju 200 lapaspušu biezs ikgadējais izdevums - grāmatžurnāls 'LĪDERE'.

  Lasīt vairāk >>

Šī gada 15. maijs lielai daļai Latvijas sieviešu nebūs vien parasts darba nedēļas noslēgums. Par lielisku brīvdienu iesākumu parūpēsies un motivācijas devu ja ne visam mūžam, tad dzīves nopietnākajiem lēmumiem, sniegs jau trešais izaugsmes un iedvesmas pasākums Forums LĪDERE 2020. 

  Lasīt vairāk >>

Šī gada 18.maijā pirmo reizi Latvijā notiks vērienīgs, grandiozs forums LĪDERE, kas veltīts visām un katrai aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sievietei karjerā un ģimenē.

  Lasīt vairāk >>

Viena no biežākajām nožēlām -  "Es vēlos kaut man būtu bijusi drosme dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlējos es pats, nevis tādu, kādu citi sagaidīja no manis."

  Lasīt vairāk >>

Ja kolēģi izsaka līdzjūtību mums atgriežoties vai arī mēs paši ar šausmām gaidām atgriešanos no atvaļinājuma, tas var būt labs signāls, lai aizdomātos.

  Lasīt vairāk >>

Katra sieviete ir kā unikāls dārgakmens, kas reizēm ikdienas steigas, stresa un neparadāmo darbu dēļ ir nedaudz apsūbējis, bet šodien mēs to uzspodrināsim.  

  Lasīt vairāk >>

Sākam jaunu rubriku "Sāc nedēļu kopā ar...". Lai tā tevi pozitīvi iedvesmo visu nedēļu!

  Lasīt vairāk >>
01.03.2012.

Mēs apsēdāmies un padomājām, kas tad ir tās lietas, kas mums rada pavasara sajūtu. Un, lūk, te tās ir!

  Lasīt vairāk >>
04.10.2011.

Septembra pēdējā nedēļā SievietesPasaule.lv telpās norisinājās vēl nebijis pasākums: jautājumu-atbilžu vakars kopā ar psiholoģi Mariju Ābeltiņu. Kas notiek šādos jautājumu-atbilžu vakaros?

  Lasīt vairāk >>
22.02.2010.

Tuvojoties pavasarim, rodas vēlme arī mājoklī ienest svaigas pārmaiņas. Un kāpēc gan nesākt ar tapetēm? Iedvesmai neliels ieskats krāšņajās tapešu kolekcijās, ko radījis atzītais vācu mākslinieks Larss Kontcens.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv