Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  23. Oktobris Vārda dienas Daina, Dainida, Dainis
Vēl raksti par tēmu: grāmatu klubiņš

inESe savā jaunajā grāmatā “Minimas 2015’ fotografē ar vārdiem. Mazus notikumus, sarunas, ainavas, savas pārdomas un pārdzīvojumus, kas fiksēti visa 2015.gada garumā.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatu klubiņa šīs vasaras piedzīvojums bija ekskursija uz Kuldīgu un tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi.

  Lasīt vairāk >>

Ļoti sirdsgudra, cilvēcisku vērtību pildīta grāmata, tā var raksturot zviedru ārsta Aksela Muntes romānu "Stāsts par Sanmikelu".

  Lasīt vairāk >>

Vai 21.gadsimta lasītājs kaut ko var gūt no 18.gadsimtā tapuša darba? Vai spējam just līdzi tā laika varoņu dzīvēm? Kādas pārdomas mums atstāja Vertera ciešanas?

  Lasīt vairāk >>

Ierosinājums iepazīties ar jaunās autores Ingas Milleres ‘Kristālpasakām’ šķita nākam tieši laikā. Kādas ir mūsu sajūtas par grāmatu?

  Lasīt vairāk >>

Horvātu rakstniece Dubravka Ugrešiča grāmatu klubiņa dāmām līdz šim bija nezināma, bet nu varam teikt, ka esam priecīgas par iepazīšanos. Šomēness lasījām Ugrešičas romānu „Ragana izdēja olu”

  Lasīt vairāk >>

Septembrī grāmatu klubiņā mēģinājām pagarināt vasaru, izvēloties lasīt Pītera Meila grāmatu "Gads Provansā". Lūk, mūsu iespaidi par grāmatu>>

  Lasīt vairāk >>

Grāmatu klubiņā lasījām zviedru rakstnieka Jūnasa Jūnasona grāmatu ar neparasto nosaukumu 'Simtgadnieks,kas izkāpa pa logu un pazuda'. Lūk, mūsu iespaidi!

  Lasīt vairāk >>

Grāmatu klubiņā lasam un vērtējam 2012. gadā iznākušās grāmatas- G.Repšes 'Rakstnieku pavārgrāmata' un N.Ikstenas 'Dzīvespriecīgais vakarēdiens'

  Lasīt vairāk >>

Aprīlī grāmatu klubiņš lasīja modernā norvēģu rakstnieka Ērlenna Lū pirmo romānu "Naivi. Super". Šī grāmata Norvēģijā iznāca 1996.gadā un pārvērta Ē.Lū par kulta

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv