Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  20. Oktobris Vārda dienas Leonīda, Leonīds
Vēl raksti par tēmu: grāmata

No 28. februāra līdz 1. martam Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā kļūs par iedvesmojošu grāmatu pilsētu, kurā tiksies rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Trīs dienas Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde”.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļas nogalē – no 1. līdz 3. martam – Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2019”, kurā lietderīgi pavadīt laiku īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem.

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Sadarbībā ar idevniecību The White Book esam sagatavouši 3 grāmatu komplektu, kas īpaši iepriecinās kādu bērnu vecumā no 3 līdz 6 gadie

  Lasīt vairāk >>

Viņai ir tikai 23 gadi, un viņu jau var dēvēt par veiksmīgu rakstnieci. Lauras Dreižes darbu sarakstā ir četri biezi romāni

  Lasīt vairāk >>

Māksliniece atceras, ka bērnībā jūsmojusi par Jaunsudrabiņa un Alberta Kronenberga grāmatu ilustrācijām un vēlējusies pati reiz radīt ko līdzīgu.

  Lasīt vairāk >>

Dace uzskata, ka rudenī vislabākais ir tas, ka var attaisnoti slinkot, jo ārā, piemēram, līst lietus un var ielīst zem segas un palasīt grāmatu.

  Lasīt vairāk >>

 “Tūju pasaka” pamazām, aizraujošā un neuzbāzīgā veidā lasītāju ieved jūtu pasaulē.

  Lasīt vairāk >>

Ilze uzskata, ka rīti ir fantastiskākā dienas daļa. Viņa tos izbauda gan ziemā, gan vasarā.

  Lasīt vairāk >>

Klubiņš ļauj neapjukt plašajā grāmatu klāstā, motivē lasīt un ļauj apspriest lasīto ar citām.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv