Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  5. Decembris Vārda dienas Klaudijs, Sabīne, Sarma
Vēl raksti par tēmu: gailenes
09.08.2013.

Kurš gan vasarā nav baudījis gaileņu mērcīti kopā ar jaunajiem kartupeļiem? Bet, vai vēlies dažādot gaileņu pagatavošanas veidus? Šeit būs dažas idejas.

  Lasīt vairāk >>
23.07.2012.

Kamēr meži, ceļmalas un tirgus laukumi, pilni ar gailenēm, steidz to izmantot. Pagatavo gardu gaileņu zupu.

  Lasīt vairāk >>

Jūlijs ir īsts gardēžu laiks, jo tik daudz gardumu savā galdā likt, katru mēnesi nav iespējams.

  Lasīt vairāk >>
04.09.2011.

Gaileņu un beku šogad mežā daudz. Ja arī tu esi bijusi sēņot un tagad domā, ko no tām pagatavot, ieteiksim recepti, ko par labu atzinuši Līgas ģimenes locekļi.

  Lasīt vairāk >>
12.01.2011.

Anna iesaka ziemas aukstajos vakaros pagatavot gaileņu zupu. Pēc bagātās sēņu ražas mājās nu esot daudz sēņu krājumu. Iesūtīts konkursam Mana garšīgā zupas recepte

  Lasīt vairāk >>

Brīvdienās pabiji mežā un salasīji gailenes? Anna piedāvā tās iemarinēt, sanākot tik mīkstas kā marinēti šampinjoni. Mmmm...

  Lasīt vairāk >>

Speciālisti neiesaka aizrauties ar sēņu marinādēm, kas satur etiķi, bet tā vietā, lai saglabātu sēņu uzturvērtību, izmantot šādus sēņu sagatavošanas veidus - apcept taukos, kaltēt, skābēt, konservēt un gatavot sēņu kaviāru.

  Lasīt vairāk >>

"Gaileņu "ieziemošana" ir tik vienkārša, ka to spētu izdarīt pat vīrietis kuram roku vietā ir skūvgriežņi...," raksta Tīna. Viņa konkursa "Gatavojam krājumus ziemai!" ietvaros iesūtījusi recepti, kā sagatavot gailenes ziemai.

  Lasīt vairāk >>

Lai arī gailenes parasti saistās ar vasaras garšu, arī ziemā pienāk brīdis, kad gribas sēņu mērcīti.

  Lasīt vairāk >>
02.08.2010.

Dita Lase SievietesPasaule.lv lasītājām iesaka pamēģināt un pagatavot kuskusu ar gailenēm. Tas aizņems vien 15 minūtes! Lai labi garšo!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv