Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Vēl raksti par tēmu: francija

Franču romāniste, dramaturģe un kinoscenāriju autore Fransuāza Sagāna savos darbos iecienījusi aprakstīt mīlestību, konfliktu starp sabiedrībā pieņemto piedienību un īstām jūtām, sava laika "zelta jaunatnes" dzīves vilinājumu un bailēm no vientulības.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatas autores nebaidās pasmieties par sevi un stereotipiem, kas apvij parīzietes tēlu. Viņas ļauj ieraudzīt īstu parīzieti visā tās krāšņumā – kailumā.

  Lasīt vairāk >>

Meklējām Valentīndienas noskaņām atbilstošu lasāmvielu. Un atradām. Provokatīvā franču rakstnieka Frederika Beigbedera „Mīlestība ilgst trīs gadus”.

  Lasīt vairāk >>

Septembrī grāmatu klubiņā mēģinājām pagarināt vasaru, izvēloties lasīt Pītera Meila grāmatu "Gads Provansā". Lūk, mūsu iespaidi par grāmatu>>

  Lasīt vairāk >>
08.10.2013.

Tā tiešā un pārnestā nozīmē bija lieliska dāvana,- pēc REPAIR procedūras izbaudīšanas INSTITUT ESTHEDERM salonā Berga bazārā teica testa dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>
30.09.2013.

Paklausies franču mūziku, uzvelc elegantu kleitu un uzkrāso sarkanas lūpas. Tad dodies pastaigā un aizej uz kādu franču kafejnīcu pēc kruasāna. Kā izklausās?

  Lasīt vairāk >>

Viņu dēvē par franču kulta rakstnieku, pat par „dzīvo klasiķi”. Viņa grāmatas ir izaicinošas- skandalozas, ironiskas, pat piedauzīgas.

  Lasīt vairāk >>
27.09.2013.

Francija vienmēr bijusi modes lielvalsts, nosakot jaunākās tendences. Ja izvēle krīt par labu kvalitatīvai franču bižutērijai, vari būt pārliecināta - arī tā ir modes topā.

  Lasīt vairāk >>
23.09.2013.

„Ir bijuši arī franču tautības cilvēki un viņi ir atzinuši, ka jūtas šeit kā Francijā”, ar prieku atzīst Ilze.

  Lasīt vairāk >>

Vai zināji, ka tieši francūži bija pirmie, kas atļāvās publiski izrādīt savas mīlas jūtas dejojot vai skūpstoties.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv