Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  27. Maijs Vārda dienas Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Vēl raksti par tēmu: frī
09.05.2017.

Kā ik gadu, maijā Latviju pārņem hokeja pavasaris. Un kas gan būtu jušana līdzi mūsējo startiem Pasaules hokeja čempionātā bez gardām uzkodām. Šeit 5 idejas ātri pagatavojamām uzkodām hokeja stresa mazināšanai.

  Lasīt vairāk >>
18.03.2017.

Saldais kartupelis jeb batēte, lai arī arvien uzskatāms par eksotisku dārzeni, pateicoties veselīgas ēšanas entuziastiem arvien pārliecinošāk ieņem savu vietu&am

  Lasīt vairāk >>
13.12.2016.

Pašlaik modē ir vieglas, nepārspīlētas vakara frizūras, kas rada sajūtu it kā sieviete nemaz nebūtu vairākas stundas pavadījusi frizētavā, bet viņai šāds skaistums piemīt no dabas.

  Lasīt vairāk >>

Friziere un grima māksliniece Vivita Jansone iesaka mazu knifu/padomu, kā, iegādājoties jaunu matu fēnu, noteikt, vai tam būs pietiekami spēcīga gaisa plūsma.

  Lasīt vairāk >>
18.12.2013.

Sadarbībā ar matu kopšanas un veidošanas līdzekļu ekspertiem Rebella pastāstīsim jums, kā pašām mājās izveidot trīs dažādas svētku frizūras.

  Lasīt vairāk >>
18.12.2013.

Bērnudārzā gaidāma svētku eglīte un Danielas mamma mums parādīs, kā izveidot skaistu un noturīgu svētku frizūru meitenēm. Lokas - tas ir katras mazas princeses sapnis!

  Lasīt vairāk >>
18.12.2013.

Tuvojoties svētkiem Madara izdomājusi tos ieveidot skaistās, vijīgās cirtās - ondulācijās, kuras tika panāktas ar matu taisnotāja palīdzību. Iznākums- sievišķīgs un grezns!

  Lasīt vairāk >>

Bieži dzirdēts par kartupeļa neveselīgumu, bet jāpiekrīt tiem, kuri saka – labāk uzņemt ogļhidrātus ar kartupeļiem, nekā ar cukuru.

  Lasīt vairāk >>
16.08.2013.

Skaties pagājušo desmitgažu (80tie, 90tie, 2000šie) raksturīgākās frizūrās, kā arī fantastikas žanrā ieturētās iespējamās nākotnes modes frizūras!

  Lasīt vairāk >>

Viņas gleznas ir savdabīgas un sirreālas. Taču Frīda saka, ka nekad neglezno sapņus, bet gan realitāti.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv