Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  7. Augusts Vārda dienas Alfrēds, Fredis, Madars
Vēl raksti par tēmu: filma

Gaidot rudeni, kad uz kino ekrāniem nonāks viena no gaidītākajām "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" filmām - "Homo novus", grāmatu klubiņā nolēmām iepazīties ar oriģinālu - Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romānu.

  Lasīt vairāk >>

Sākām lasīt Marka Leino "Ziemassvētku stāsts" ar lielām cerībām, jo grāmatas anotācija solīja melanholisku, romantisku un cerību pilnu pasaku, taču nedaudz vīlāmies, jo stāsts nebija tik viegls un gaisīgs, kā bijām iedomājušās.

  Lasīt vairāk >>

Ar lielu interesi visā pasaulē tiek gaidīta šīs triloģijas pirmās daļas ekranziācija. Filmas pirmizrāde visā pasaulē paredzēta jau piektdien, 13.februārī.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Piektdien pirmizrādi visā pasaulē piedzīvos viena no šī gada intriģējošākajām filmām – Greja piecdesmit nokrāsas.

  Lasīt vairāk >>

Kino valoda „runā” ar cilvēku, aizskarot gan psiholoģiskus, gan arī fizioloģiskus kanālus mūsu ķermenī, liekot mums piedzīvot dažāda veida emocijas.

  Lasīt vairāk >>

Ja tev ir neatbildēti jautājumi par attiecībām ar sevi, viņu vai citiem...piešķir sev brīvu vakaru, lai piestātu „Labo Domu Pieturā”, kurā šoreiz darba instruments būs kino!

  Lasīt vairāk >>
29.12.2011.

Jau otro reizi Roberts Daunijs juniors iejūtas pasaule slavenākā detektīva, Šerloka Holmsa, lomā, un aktieris Džūda Lovs atgriežas kā viņa doktors Vatsons filmā „Šerloks Holmss: ēnu spēle".

  Lasīt vairāk >>
15.12.2011.

Romantiskā drāma “Viena diena” (One Day), kas uzņemta pēc autora Deivida Nikolsa romāna, Latvijas kinoteātrus sāks iekarot no 16. decembra.

  Lasīt vairāk >>
09.11.2011.

Režisora un Oskara balvas saņēmēja Vudija Alena (Woody Allen) filma ar nosaukumu „Pusnakts Parīzē” («Midnight in Paris») skatāma Latvijas kinoteātros. Tā ir slavenā režisora līdz šim visdārgākā filma.

  Lasīt vairāk >>
27.09.2011.

Drāmā „Dzīvības koks” ietverts vienas ģimenes stāsts, kas apaug ar universāliem un šķietami neatbildamiem jautājumiem par eksistenci un dabas un cilvēka harmonisko līdzāspastāvēšanu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv