Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  6. Jūlijs Vārda dienas Anrijs, Arkādijs
Vēl raksti par tēmu: emocionālā ēšana

Ēšanas traucējumi – tas vienmēr ir stāsts par savu vajadzību nejušanu, nesaprašanu, neņemšanu vērā, kad ir izjaukts veselīga EGO līdzsvars, kad tāda vai citādāka iemesla dēļ cilvēks nemāk vai pat neļauj sev apmierināt savas patiesās vajadzības, kā rezultātā iestājas tukšums.

  Lasīt vairāk >>
01.07.2013.

Ir noskaidrots, ka tieši laikā no 15:00 pēcpusdienā līdz vēlam vakaram sievietēm ir vislielākās iespējas iekrist stresa apēšanas lamatās.

  Lasīt vairāk >>

Stress ir jebkas, kas mūs izsit no līdzsvara un liek justies slikti. Inese Millere piedāvā meditāciju, kā stresu aizskalot prom!

  Lasīt vairāk >>

Vienīgā Latvijā 360 grādu pieeja dzīvesveidam, kas strādā ar visu personu holistiskā veidā: ar prāta, ķermeņa, sirds un gara komponenti vienlaicīgi!

  Lasīt vairāk >>
27.05.2013.

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu!

  Lasīt vairāk >>

Šī atbalsta grupa paredzēta Tev, ja tu jūti, ka bieži vien neēd, lai remdētu izsalkumu, bet lai „pabarotu” skumjas, vilšanos, dusmas, aizkaitinājumu, zemo pašapziņu vai kādu citu emociju.

  Lasīt vairāk >>

Tas ir lieliski- šajā seminārā var piedalīties ikviena sieviete, neatkarīgi no dzīvesvietas! Tev nebūs nekur jābrauc, jo seminārs notiks pie Tevis mājās! Uzzini vairāk!

  Lasīt vairāk >>
25.09.2012.

Liekais svars rodas, kad ir apēsts par daudz. Taču, kādos gadījumos, tad ēdam par daudz?

  Lasīt vairāk >>
05.03.2012.

Mūs padara resnus ne jau tas, ko esam gribējuši apēst un apēdām, bet tas, ko negribējām..

  Lasīt vairāk >>

Ceļš uz ideālo svaru un lielisku pašsajūtu var būt arī viegls. Ir tikai jāiemācās iepazīt...

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv