Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Vēl raksti par tēmu: eglīte
06.12.2015.

Ceļojums Ziemassvētku eglīšu pasaulē ir kā nebeidzams stāsts, un jaunākais tā turpinājums vēsta, kā audzēt eglītes podiņos. 

  Lasīt vairāk >>
22.12.2013.

Laika līdz gada gaidītākajiem un sirsnīgākajiem svētkiem atlicis pavisam maz, tāpēc te būs dažas vienkāršas idejas, kā ap sevi uzburt svētku noskaņu!

  Lasīt vairāk >>
17.12.2012.

Ziemassvētku vecītis simbolizē ticību brīnumam. Tam, ka var notikt tādas lietas, par kurām cilvēks pat neuzdrošinājās ticēt, ka tās varētu notikt.

  Lasīt vairāk >>
10.12.2012.

Mūsu lasītāja Liene padalījusies ar brīnišķīgu ideju, kā pašiem pagatavot Ziemassvētku rotājumus eglītei, izmantojot sāls mīklu.

  Lasīt vairāk >>
30.12.2011.

Aivai ir svarīgi, lai svētku rotājumi radītu mājīguma sajūtu, tāpēc viņa cenšas izvairīties no sintētiskām, košām krāsām, pieturoties pie brūnajiem, zeltainajiem toņiem. Iesūtīts konkursam 'Rotājam māju Ziemassvētkiem!'

  Lasīt vairāk >>
01.12.2011.

Rotaļas, buršanās, piparkūku cepšana, rūķu izrāde un satikšanās ar īstu rūķvecīti - tas viss 23. decembrī no plkst. 15:00 izklaides centrā Fantasy Park bērnu Ziemassvētku pasākumā!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Pagarinām termiņu, līdz kuram varat iesūtīt bildes ar saviem šī gada Adventes vainagiem, kompozīcijām, svētku rotājumiem un izdekorētajām eglītēm. Sūti bildes un piedalies konkursā!

  Lasīt vairāk >>
21.12.2010.

Mazliet pacietības un laika un no parastas A4 papīru kaudzītes spēsi uzburt oriģinālu Ziemassvētku dekoru- papīra eglīti.

  Lasīt vairāk >>

Garda un smaržīga piparkūku eglīte - tā var būt skaista dāvana vai īpašs Ziemassvētku galda dekors. Turklāt tās pagatavošana ir tik vienkārša!

  Lasīt vairāk >>
24.11.2010.

Neparastus Ziemassvētku eglītes rotājumus var pagatavot no tik dažādām lietām! Jāļauj tik vaļa fantāzijai! Lūk, foto pamācība, kā izgatavot zvaniņus no olu kastēm.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv