Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: dzemdības

"Kādu laiku atpakaļ piedzīvoju spontāno abortu. Mani pārsteidza, ka interneta dzīlēs ir tikai skopa informācija par šo [tēmu], lai gan tā būtu man bijusi ļoti noderīga," raksta mūsu lasītāja, bloga Puteklis autore.

  Lasīt vairāk >>

Man patīk rudens. Vērot pārmaiņas dabā, kā tā gatavojas ziemas miegam, ir tik fascinējoši. Gluži tāpat, kā būt līdzās un vērot pārmaiņas sievietē, kas savā ķermenī izauklē un pēc tam laiž pasaulē mazu cilvēciņu. Skaisti... brīnumaini. Un tomēr arī grūti.

  Lasīt vairāk >>

Dažas jaunās māmiņas pēc grūtniecības un dzemdībām savā iepriekšējā formā atgriežas ļoti ātri, dažkārt pat neko īsti nedarot. Tomēr citām šis ir sāpīgs jautājums. Tāpēc šoreiz par dažādām procedūrām, kas var palīdzēt uzlabot galvenās pēcdzemdību problēmzonas.

  Lasīt vairāk >>

Topošajām māmiņām ir daudz jautājumu par to, ko gaidību laikā apmaksā valsts; kas jāsedz pašiem; vai jāmaksā par ģimenes dzemdībām utt.

  Lasīt vairāk >>
06.05.2014.

Šoreiz par vienu no sarežģītākajām un atbildīgākajām lomām sievietes dzīvē, par mātes lomu. Saruna ar ārsti un mājdzemdību vecmāti Dinu Cepli.

  Lasīt vairāk >>

Būt mammai – tas ir īpaši. Arī Katrīna to zina. Viņa pati ir mamma un, viņa ir klāt sievietēm šinī tik nozīmīgajā brīdi, kad vinas kļūst par mammām.

  Lasīt vairāk >>

Dūla Katrīna Puriņa stāsta par lietām, kas jāņem vērā, ja ir pieņemts lēmums laist bērniņu pasaulē mājās.

  Lasīt vairāk >>

Diemžēl emocijas, kas parādās līdz ar mazuļa piedzimšanu, ne vienmēr ir tikai pozitīvas...

  Lasīt vairāk >>

Ārpusstacionāra dzemdības jeb mājdzemdības kļūst populārākas, tomēr joprojām par šo tēmu sabiedrībā valda vairāk stereotipu un mītu, nekā patiesības. Kas jāzina, ja gribi dzemdēt mājās? Un vai visas to vispār var darīt?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv