Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  1. Aprīlis Vārda dienas Dagne, Dagnis
Vēl raksti par tēmu: dzelzs
29.12.2019.

Veģetāram un vegānam uzturam gan Latvijā, gan pasaulē kopumā pievēršas aizvien vairāk cilvēku, jo tas palīdz saglabāt normālu ķermeņa svaru, normalizē holesterīna līmeni un asinsspiedienu, kā arī mazina dažādu slimību risku. Tomēr, izvēloties šādu dzīvesveidu, jāņem vērā vairāki nosacījumi ēdienkartes veidošanā, lai organisms arī bez atsevišķu pārtikas produktu grupu lietošanas varētu uzņemt visas organismam nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus. 

  Lasīt vairāk >>

Vai atceries, ka aprīļa sākumā 6 portāla lasītājām devām iespēju lietot kādu no Floradix produktiem? Lūk, viņu vērtējumus par šiem dabiskajiem uztura bāgātinātājiem.

  Lasīt vairāk >>

Pavasara nogurums, pārslodze darbā, intensīvas sportošanas sekas, spēku izsīkums un krampji ir biežākās sūdzības, ko lasītājas vēlētos novērst ar FLORADIX līdzekļiem.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Lai cik dīvaini tas arī nebūtu, tieši tagad, kad ziema jau praktiski beigusies, dažkārt nepietiek spēka par to no sirds priecāties...

  Lasīt vairāk >>

Kura no mums gan nav izjutusi nogurumu, enerģijas izsīkumu, piedzīvojusi imunitātes kritumus... Lasītājas saka, ka lielu daļu šo sūdzību viņām ir izdevies novērst.

  Lasīt vairāk >>

Sešs no mūsu lasītājām jau tuvākajā laikā sāks uzlabot pašsajūtu ar Floradix šķidrajiem uztura bagātinātājiem.

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Neraugoties uz mūsu centieniem ar pārtiku uzņemt visus organismam nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, dažkārt tas tomē..

  Lasīt vairāk >>

Noskaidro, kā vari noteikt, vai tev ir dzelzs deficīts, kādas ir tā pazīmes un kā tu ikdienā vari palīdzēt savam organismam! Un noteikti spēcini savu organismu ar vasaras zaļumiem un īpašo dzelzs kokteili!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv