Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  5. Jūnijs Vārda dienas Igors, Ingvars, Margots
Vēl raksti par tēmu: dzīvesveids

Grāmatas autores nebaidās pasmieties par sevi un stereotipiem, kas apvij parīzietes tēlu. Viņas ļauj ieraudzīt īstu parīzieti visā tās krāšņumā – kailumā.

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Atbalstot centienus pievērsties veselīgam dzīvesveidam, vēlamies divas mūsu lasītājas iepriecināt ar vērtīgu lasāmvielu, kas iedvesmos, izglītos...

  Lasīt vairāk >>
18.01.2015.

Ja vēlies veiksmīgi zaudēt svaru un saglabāt lielisku formu daudz ilgāk par pludmales sezonas noslēgumu, ieskaties vienkārši īstenojumu, bet efektīvu nosacījumu top 5.

  Lasīt vairāk >>
02.07.2014.

Grupas "Pieneņu vīns" soliste Evilena Protektor sarunā par gluži sievišķīgām lietām – par puišiem un skaistumu.

  Lasīt vairāk >>
13.11.2013.

Būtiski sabalansēt savas ēdienkartes kaloritāti ar fiziskās slodzes apjomu. Par zināmu līdzsvaru uzņemtās un patērētās enerģijas ziņā norāda stabils ķermeņa svars.

  Lasīt vairāk >>

Uzzini, kā, tuvojoties pavasarim, spēcināt organismu un, jā, arī zaudēt kādu lieko kilogramu, sākot dzīvot pēc pH dzīvesveida!

  Lasīt vairāk >>

Īsie un trāpīgie stāstiņi aptver visdažādākās dzīves jomas, atklājot ikdienišķas domāšanas ierobežotību un nelineārās domāšanas priekšrocības problēmu risināšanā.

  Lasīt vairāk >>

Grāmatas autori apgalvo, ka veiksmīga un ilglaicīga svara samazināšana vispirms ir smadzeņu darbs, jo tieši smadzenes mudina mūs izvēlēties saldu un kalorijām bagātu ēdienu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv