Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  29. Novembris Vārda dienas Ignats, Virgīnija
Vēl raksti par tēmu: dienasgrāmata

"Tango ar diviem misteriem V" ir par laimes meklējumiem, kurus grāmatas autore sāk krietnu laiku pirms diagnozes – krūts vēzis–, vienlaikus piedzīvojot attiecību un karjeras krīzi.

  Lasīt vairāk >>

Savu stāstu – par lielo mīlestību, par drosmīgiem lēmumiem un par spēju iet pēc savas laimes par spīti apkārtējo reakcijai, viņa nolēmusi uzticēt jums, lasītājas.

  Lasīt vairāk >>
17.09.2011.

Piedzīvojusi gan prieku par lieliskas diētas atklāšanu, gan 'lūzuma punktu' un padošanos, Tievētāja ir nonākusi pie secinājuma...Kāda? To lasi viņas dienasgrāmatas noslēgumā!

  Lasīt vairāk >>
21.08.2011.

Turpinām sekot līdzi Tievētājas centieniem nomest liekos kilogramus. Šoreiz viņa atklāti stāsta par 'lūzuma punktu' savā diētā. Kas notika? Kādēļ viņa 'norāvās'? Un vai izdosies diētu atsākt?

  Lasīt vairāk >>
10.08.2011.

Diēta Tievētājai iemācījusi sākt eksperimentēt virtuvē. Īsts izaicinājums bijušas vakariņas, uz kurām viņa ielūgusi savu draugu. Pagatavo nu tā, lai kaza dzīva, bet vilks paēdis!

  Lasīt vairāk >>
20.07.2011.

"Viss! Kaut kas ir jādara!" - viņa nolēma, kad kārtējo reizi kāds uzdeva jautājumu par viņas lielo vēderu. Kartupeļu diēta? Skriešana? Kas no tā visa izdosies? Turpmāk katru nedēļu sekojam līdzi Tievētājai!

  Lasīt vairāk >>
10.01.2011.

Vēl pērn izsludinātā Oriflame "Endless Lash" skopstu tušas testa dalībniece Laura par tušas vērtēšanas procesu uzrakstījusi veselu dienasgrāmatu. Piedāvājam ar to iepazīties arī tevi!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv