Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Vēl raksti par tēmu: diētas
07.07.2014.

Medicīnas doktora viedoklis par slaveno Vidusjūras diētu. Vai tiešām tā ir efektīva? Varbūt tai ir arī savi klupšanas akmeņi?

  Lasīt vairāk >>
12.05.2014.

Šajā gadā bijām liecinieces milzīgai mērķtiecībai, savstarpējam atbalstam, patiesām sarunām par tievēšanu, par medību ieročiem un par dzīvi kopumā.

  Lasīt vairāk >>
25.03.2014.

Ielūkojāmies pirms 39 gadiem tapušās publikācijās žurnālā ‘Padomju Latvijas Sieviete’. Kas tolaik satrauca sieviešu sirdis un prātus?

  Lasīt vairāk >>
01.07.2013.

Ir noskaidrots, ka tieši laikā no 15:00 pēcpusdienā līdz vēlam vakaram sievietēm ir vislielākās iespējas iekrist stresa apēšanas lamatās.

  Lasīt vairāk >>

Vienīgā Latvijā 360 grādu pieeja dzīvesveidam, kas strādā ar visu personu holistiskā veidā: ar prāta, ķermeņa, sirds un gara komponenti vienlaicīgi!

  Lasīt vairāk >>
27.05.2013.

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu!

  Lasīt vairāk >>
09.05.2013.

Man ir patiesi skumji redzot, cik daudz brīnišķīgu un gudru sieviešu vēl joprojām maksā milzu naudas par tējām un pulveriem, kas sola tās atbrīvot no “ziem

  Lasīt vairāk >>
04.04.2013.

Bieži vien forumos un komentāros var izlasīt dažādus apgalvojumus un ieteikumus veselīgam uzturam, taču cik tie ir pamatoti? To noskaidrojām pie uztura speciālistes Katrīnas Spulenieces-Aišpures.

  Lasīt vairāk >>
03.04.2012.

Tu esi apņēmusies sākt veselīgu dzīvesveidu, bet nesanāk? Vai tik neesi pieķērusies kādai no četrām atrunām..

  Lasīt vairāk >>
15.03.2012.

Juta šoziem stingri apņēmās uzlabot savu figūru. Un viņai izdevās! 10 kilogrami ir prom!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv