Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  13. Jūlijs Vārda dienas Margarita, Margrieta
Vēl raksti par tēmu: deja

Uzskatu, ka deju pamatlietas - pamata sajūtu, pamatsoļu apguvi var paveikt internetā vai online. Ja mācību process tiek virzīts pareizi, rezultāts ir garantēts!

  Lasīt vairāk >>

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija aicina uz ikgadējām meistarklasēm. Šoreiz īpašs uzsvars arī uz sievišķības un radošuma tēmā

  Lasīt vairāk >>

Lasītāji un kritiķi Džordžu Mārtinu atzīst par vienu no dižākajiem mūsu laikmeta rakstniekiem, īpaši uzsverot viņa krāšņo, teju reibinošo un vienlaikus klasiski valdzinošo rakstības stilu.

  Lasīt vairāk >>

SievietesPasaules Līga dodas izmēģināt biodeju - īpašu deju un kustību terapijas metodi.

  Lasīt vairāk >>

Konkursa "Gribu dejot!" finālistes jau sāk ziņot, par to, kā viņām veicas ar dejošanas apgūšanu.

  Lasīt vairāk >>
05.04.2011.

Katru nedēļu Rīgā tiek rīkoti Argentīnas tango deju vakari jeb milongas. Anitu uzaicināja piedalīties šādā deju vakarā, lai iepazītu, kas tad ir Argentīnas tango un kādi ir cilvēki, kas to dejo. Lasi, kādi ir viņas iespaidi pēc milongas!

  Lasīt vairāk >>
27.08.2010.

Uz Latvijas kinoteātru ekrāniem nonākusi filma Solis augšup 3 (Step up 3), kas ir stāsts par kādas Ņujorkas ielu dejotāju grupas gaitām, sacensībām un savstarpējām attiecībām. Bet pāri visam ir deja.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv