Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  3. Augusts Vārda dienas Augusts
Vēl raksti par tēmu: dators
04.08.2014.

Baudot vasaru pludmalē vai ceļojot, no pārkaršanas nepieciešams pasargāt ne tikai sevi, bet arī telefonu, foto kameru vai citu līdzpaņemto ierīci.

  Lasīt vairāk >>

Bieži vien, esam tā aizrāvušies un nemaz nepamanām, ka acis ir kā „sastingušas” un plaši skatās ekrānā, nemaz nemirkšķinoties.

  Lasīt vairāk >>
14.08.2013.

Brīdī, kad jūs izmantojat publisko internetu un ievadāt dažādus savus datus, varbūt, tur pat blakus, sēž arī kāds ļaundaris, kurš skenē visu informāciju.

  Lasīt vairāk >>
12.10.2010.

Lai gan tas tiek dēvēts par klēpjdatoru, klēpī bez cieta paliktņa to turēt tomēr nav ieteicams. Karstais gaiss var traumēt tavu ādu un traucēt dzesēšanu, kas var beigties ar pamatīgiem datora remontiem.

  Lasīt vairāk >>

Klajā nākusi neparasta statistika: katru stundu no datoriem, pie kuriem atrodas bērni, notiek 180 tūkstoši mēģinājumu apmeklēt porno lapas. Īpaši ziņkārīgi bērni kļūst pēc plkst. 23:00.

  Lasīt vairāk >>
16.03.2010.

Hewlett-Packard sadarbībā ar pasaulslaveno modes dizaineri Vivjēnu Tamu radījis pievilcīgu un elegantu piezīmjdatoru - modes aksesuāru.Tas tika demonstrēts dizaineres pavasara kolekcijas ietvaros.

  Lasīt vairāk >>

Līdzīgi kā pasaulē, arī Latvijā arvien jaunāka paliek robeža, kad bērns iemācās pārvaldīt datoru vai video spēli. Psiholoģe iesaka 5 soļus, kā pasargāt bērnus no datora vai video spēļu negatīvās ietekmes.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv