Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  11. Augusts Vārda dienas Liega, Olga, Zigita, Zita
Vēl raksti par tēmu: darbs

Rudens ir ideāls laiks, lai atgrieztos aktīvajā darba dzīvē un pēc mēneša jau saņemtu pirmo algu, iesaka starptautiski sertificēta personīgās izaugsmes trenere Evija Šalte-Novicka.

  Lasīt vairāk >>

Strādājam no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet vienalga nevaram visu pagūt. Darbam paredzētās stundas šķietami kaut kur izkūp, un nepadarītie darbi sāk iekrāties – šādas situācijas gadījušās lielākai daļai no strādājošajiem, un tas nozīmē, ka uzdarbojušies laika zagļi.

  Lasīt vairāk >>

Būsi jau novērojis, ka ir prāta cilvēki un ir tādi, kas visu jūt ar sirdi. Vieni ir bezkaislīgi un objektīvi, otri - lēmumus pieņem saskaņā ar sirdsbalsi un simpātijām.

  Lasīt vairāk >>

Tuvojas vasara, kad darbus gribēsies paveikt agrāk, ilgāk gozēties saulē pludmalē, dārzā cept gaļu vai steigties uz festivāliem. Lai tas izdotos, izmanto šos ieteikumus

  Lasīt vairāk >>

Darbs (The Work) ir Keitijas Bairones izveidota metode, kas cilvēkam caur savu domu iztaujāšanu palīdz atrast atbildes jeb, pareizāk sakot, iegūt mieru.

  Lasīt vairāk >>

Ja Tev šobrīd ir aktuāls jautājums, kā atrast lielisku darbu vai mainīt esošo uz vēl labāku, piesakies uz motivējošo nodarbību un gūsi zināšanas, kas Tev palīdzēs to atrast!

  Lasīt vairāk >>
17.07.2013.

Ja tu audzē savus dārzeņus, tas nozīme, ka arī tava maltīte ir daudz veselīgāka un tu vari ietaupīt naudu, tik daudz neiepērkoties veikalā.

  Lasīt vairāk >>

Ja Tev šobrīd ir aktuāls jautājums, kā atrast lielisku darbu, piesakies uz motivējošo nodarbību un gūsi zināšanas, kas Tev palīdzēs to atrast!

  Lasīt vairāk >>

Pastāsti mums par kādām pārmaiņām savā dzīvē, par savām sajūtām tās (ne)gaidot un jau kādu laiku pēc piedzīvotā!

  Lasīt vairāk >>

Apmeklē konferenci un iegūsti atbildi uz jautājumu - ko es vēlos darīt savā dzīvē? Sāc dzīvot savu dzīvi.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv