Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  2. Jūnijs Vārda dienas Emma, Lība
Vēl raksti par tēmu: cin

Nepaliec malā! Ja arī Tev ir nācies stāties pretī dzemdes kakla vēzim, SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Veselības Centru 4 aicina par to pastāstīt. Dāvanā saņemsi 20 Ls vērtu dāvanu karti.

  Lasīt vairāk >>

Tikai nejauši uzzinot, ka vīramāte cīnās ar dzemdes kakla vēzi, Maija (25) nolēma, ka arī viņai nenāktu par ļaunu drošības pēc pārbaudīties. Paldies dievam, ka viņa to izdarīja.

  Lasīt vairāk >>
09.03.2011.

Ieskats SievietesPasaule.lv un Cinamon organizētajā īpašajā Sieviešu dienas kinoseansā - ziedi, "laimīgie krēsli", dāvanas un laba filma.

  Lasīt vairāk >>
28.02.2011.

Šī romantiskā stilā ieturētā filma liks uzdot jautājumus: vai esam noteicēji pār savu dzīvi un kontrolējam likteni; vai arī kāds visu jau ir izplānojis mūsu vietā, un kādi neredzami spēki manipulē ar mums un mūsu dzīvi?

  Lasīt vairāk >>
25.02.2011.

Šodien - 8.marts, diena, kad pašas sev varam sagādāt svētkus! Aicinām tos svinēt kopā ar mums īpašajā Sieviešu dienas kino seansā kinoteātrī „Cinamon”! Vai tu jau iegādājies biļeti par īpašo cenu?

  Lasīt vairāk >>

Rūta nav no tām sievietēm, kas gadiem neiet pie ārsta, tomēr pirms diviem gadiem pavisam nejauši viņai konstatēja baiso dzemdes kakla pirmsvēža trešo stadiju jeb, kā viņa pati saka, bez piecām minūtēm vēzi.

  Lasīt vairāk >>

Viņa izslīdēja nāvei caur pirkstiem... Izklausās pēc kāda romāna, bet Agnesei tā ir realitāte. Tikai laimīgas sakritības dēļ viņa devās uz dzemdes kakla vēža pārbaudi un laikus apturēja šīs slimības straujo tuvošanos.

  Lasīt vairāk >>
12.11.2010.

Laiks skrien vēja spārniem, un tā nu ir sagadījies, ka vienalikus varam paziņot gan septembra, gan oktobra mēneša čaklākos un veiksmīgākos kino recenziju rakstītājus. Gaidām jaunas recenzijas!

  Lasīt vairāk >>
17.09.2010.

Mūžsens jautājums - vai mīlestība ir spēcīgāka par attālumu? Kā ar to veiksies Drū Berimoras un Džastina Longa atveidotajiem Erīnai un Garetam, no šodienas vari skatīties filmā "Mīlestības attālumā".

  Lasīt vairāk >>
14.09.2010.

Turpinām aizsākto tradīciju - katra mēneša labāko kino recenziju autoriem dāvinām brīvbiļetes uz kādu no filmām, ko izrāda kinoteātrī "Cinamon". Šoreiz paziņojam augusta labāko kino kritiķu vārdus!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv