Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  3. Jūlijs Vārda dienas Benita, Everita, Verita
Vēl raksti par tēmu: bizness
27.04.2016.

Kļūšana par vecākiem pārvērš mūsu dzīves visneiedomājamākajos veidos. Apskatām 6 piemērus tam, kā būšana par vecākiem sagatavo mūs uzņēmējdarbībībai.

  Lasīt vairāk >>
21.04.2014.

Šis viss ir pateicoties manai meitiņai, viņa ir mans iedvesmas avots - stāstu par savu krāšņo veikaliņu „Glam Collection” sāk Vivita Morusa (26).

  Lasīt vairāk >>

Viņa no bezpajumtnieces kļuva par miljonāri, un tagad vada seminārus simtiem cilvēku lielām auditorijām, lai dalītos ar savām zināšanām

  Lasīt vairāk >>
15.03.2012.

"Tā ir mana iespēja. Man vajag sajūtu, ka es esmu ne tikai mamma un mājsaimniece,"- teic Līga Rūķe.

  Lasīt vairāk >>
22.08.2011.

Teiciens ”Mazs cinītis gāž lielu vezumu!” ir tieši par Zani Lasi–Lasmani – viņa ir smalka un sievišķīga, taču ar krampi. Zane radījusi ArtBag - vietu, kurā ikviena no mums var kļūt pati par savas somiņas dizaineri.

  Lasīt vairāk >>

"Sieviete iemācīs gan vīrietim, gan sievietei braukt. Vai vīrietis iemācīs sievieti braukt – tas nav zināms," - intervija ar Vitu Danbergu- sievieti, kura izveidoja autoskolu dāmām.

  Lasīt vairāk >>

Ja tu nesen esi dibinājusi uzņēmumu vai arī gribi uzsākt savu biznesu Rīgā, izmanto iespēju pieteikties jauno uzņēmēju grantu programmas "Atspēriens" konkursam. Pieteikties var līdz 16.martam.

  Lasīt vairāk >>

Gribam jūs iepazīstināt ar kādu jaunu un bērnu attīstībai noderīgu galda spēli „KidCash”, kas dzimusi tepat Latvijā. To radījušas četras apņēmīgas meitenes.

  Lasīt vairāk >>

Pirms mēneša viņa vēra vaļā durvis pašas veidotajam bērnudārzam. Ingūna Mikuda stāsta, kā nonākusi līdz idejai veidot Montesori bērnu attīstības centru un kāds ceļš bija jānoiet, lai to piepildītu.

  Lasīt vairāk >>

Laikā, kad darbu nav tik viegli atrast, daudzi savas aizraušanās pārvērš par ienākumu avotu. Ja arī tev ir bijis šāds mērķis, bet neesi sadūšojusies, jo ceļš līdz tam licies sarežģīts, šis ir īstais laiks saņemties.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv